X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ігор Сікорський

Завантажити презентацію

Ігор Сікорський

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконала учениця 34-Г групи Тарахтій Катерина

Слайд 2

Ігор Сікорський – всесвітньо відомий авіаконструктор і винахідник вертольота. Його вертольоти з емблемою “WINGED-S” визнані найдовершенішими моделями у світі.

Слайд 3

Ігор Сікорський народився в Києві 1889 року. Ще в дитинстві маленький Ігор намагався втілити в життя задум Леонардо да Вінчі – створити літальний гвинтокрилий апарат. Свою першу модель невеликого вертольота з приводом від гумового джгута він побудував у віці 12 років! У 1907 році вступив до Київського політехнічного інституту. І.Сікорський організував студентське авіаційне товариство. Саме там він розпочав роботу над створенням своїх літальних апаратів. Ще у студентські роки І.Сікорський привіз із Франції бензиновий двигун для своїх винаходів. Перші досліди не увінчалися успіхами. Лише через 30-років йому вдалося створити перший у світі працездатний вертоліт.

Слайд 4

У 1911 році на своєму літаку S-6 І.Сікорський установив світовий рекорд швидкості -111 кілометрів за годину. Ця модель отримала Золоту медаль Московської повітроплавної виставки. Одночасно продовжувалися спроби створення вертольота.

Слайд 5

І вже 1911року піднявся в повітря на особисто сконструйованому літаку.

Слайд 6

Талант і працездатність І.Сікорського сприяли розвитку його кар’єри і здобуттю загального визнання. Він переїздить до Сант-Петербурга на пропозицію авіаційного відділу Російсько-Балтійського заводу, де йому запропонували посаду головного інженера. На той час І.Сікорському виповнилося лише 23 роки! Саме тут знаменитий винахідник налагоджує випуск літаків власної конструкції.

Слайд 7

Навесні 1913року з’явилося нове творіння І.Сікорського – літак-біплан з чотирма двигунами “ Російський витязь ”.

Слайд 8

Ще одна нова модель, створена І.Сікорським, літак “ Ілля Муромець”, встановив світовий рекорд вантажопідйомності. Літаки цієї конструкції широко використовувалися на фронті в роки Першої світової війни як бомбардувальники.

Слайд 9

Після революції 1917 року І.Сікорський змушений залишити країну. Він переїздить до Франції , а згодом до США, де разом з декількома емігрантами з Росії створюють авіабудівну фірму “ Sikorsky Air Engineering”. Спочатку в Америці було не легко. Але талант і завзятість І.Сікорського і тут проклали собі шлях. Уже через деякий час компанія “Pan American” запропонувала І.Сікорському контракт на створення пасажирських лайнерів для трансокеанських перевезень.

Слайд 10

А пізніше авіаконструктор повернувся до вертольотів, перший з яких піднявся в повітря 1939 року.

Слайд 11

А в 1941 році Ігор Сікорський побудував гелікоптер VS-300A

Слайд 12

Помер Ігор Сікорський 26 жовтня 1972 року і був похований в містечку Істон, штат Коннектикут. Його нащадки дбайливо шанують пам’ять про видатного авіаконструктора. Пам'ятник I.I.Сiкорському в Києвi на території НТУУ "КПI".

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біографія