X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Скульптура"

Завантажити презентацію

"Скульптура"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Скульптура. Виконала Учениця 11-Б класу Павленко Наталка.

Слайд 2

СКУЛЬПТУРА (лат. sculpture, від sculpo - вирізаю, висікаю), ліпка, пластика - вид образотворчого мистецтва, твори якого мають об'ємно-просторову форму, тривимірні і відчутні.

Слайд 3

Скульптура поділяється на круглу , вільно розміщується в просторі , і рельєф , в якому об'ємні зображення розташовуються на площині. Скульптура може бути розділена на види - станкову , монументальну , монументально- декоративну скульптуру , дрібну пластику . У скульптурі відтворюється реальний світ , але основним об'єктом зображення є людина , через зовнішній вигляд якого передається його внутрішній світ , характер , психологічний стан , а також людське тіло. Зображення тваринного світу становлять анімалістичні жанр скульптури.

Слайд 4

Кінетична скульптура - різновид кінетичного мистецтва, в якому обігруються ефекти реального руху.

Слайд 5

Бронзова скульптура. Один із способів виробництва бронзових скульптур, це метод бронзового лиття. Секрет його полягає в тому, що первісну форму під статуетку роблять у воску, потім наносять глиняний шар і витоплюють віск. І тільки потім заливають метал.

Слайд 6

Складна і багатоетапна технологія скульптури пов'язана з великим фізичним працею. Використовуються різні технічні методи - ліплення, висікання, різьба, лиття, карбування, кування, зварювання, застосовуються різноманітні матеріали - камінь, метал, дерево, глина, гіпс, кераміка, скло, пластилін, віск, синтетичні полімерні склади.

Слайд 7

Європейська скульптура середніх віків існувала в тісному зв'язку з архітектурою. У 15-19 ст. скульптура стає більш вільною в композиційних рішеннях, створює складні за психологічним і пластичним концепціям образи людини. У 20 ст. оновлюються методи і матеріали скульптури, скульптори. Розширюється коло тем, жанрів, образотворчих і виразних можливостей скульптури, знаходять можливості її оновлення (меморіальні ансамблі, музеї та комплекси скульптур на відкритому повітрі і т.д.).

Слайд 8

Дрібна пластика, мала пластика, скульптура малих форм - найпоширеніший вид скульптури. Дрібна пластика зародилася ще на зорі людського суспільства, її знаходять при розкопках найдавніших поселень: вироби з випаленої глини, різьба по дереву, кістки, каменю. Пластика малих форм - це невеликі твори жанрово-побутової тематики, портретні статуетки та ін, що виготовляються в багатьох примірниках і розраховані на широке поширення.

Слайд 9

Знамениті скульптури. Робітник і колгоспниця. В.Мухіна Великий скульптор Мирон створив статую Дискобола - метальника диска. Статуя свободи.

Слайд 10

Це також скульптура

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Архітектура