X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Храми сходу

Завантажити презентацію

Храми сходу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Храми сходу Виконала Учениця 11-А класу Федорак Оксана

Слайд 2

Храм Конфуція

Слайд 3

Довжина території храму з півдня на північ складає більше 1000 м, а площа – приблизно 100 тис. м². У храмі налічується близько 500 приміщень. Він є архітектурним ансамблем стародавнього Китаю і за масштабами поступається лише імператорському палацу Ґуґун. Ця строга і велична споруда вважається гідним зразком храмової архітектури. 

Слайд 4

Центром храмового комплексу Конфуція є павільйон Дачендянь, що має приблизно 30 м у довжину, ширина його зі сходу на захід складає більше 50 м. Дах павільйону покритий золотою черепицею. Блискучий і прекрасний павільйон може порівнятися з павільйоном Тайхедянь в імператорському палаці Ґуґун в Пекіні. 10 фронтальних кам'яних колон з рельєфними зображеннями драконів в павільйоні Дачендянь виконано в унікальному стилі і вони приваблюють численних відвідувачів, оскільки виглядають як живі. Колони мають висоту 6 м і один метр в діаметрі. Різьблення по каменю дуже витончене і рідко зустрічається в спорудах стародавнього Китаю, воно являє собою шедевр мистецтва різьблення і перед ним бліднуть навіть колони імператорського палацу Ґуґун.

Слайд 5

По сусідству з храмом Конфуція знаходиться садиба Конфуція, де покоління за поколінням жили нащадки Конфуція. Вона є найбільшою садибою і поступається лише імператорській резиденції епохи династій Мін і Цін (1368-1911рр.). 

Слайд 6

 Ансамбль храму Конфуція був побудований при династіях Сун і Цзінь (ХІІ-ХІІІ ст. н.е.). Цьому архітектурно-парковому комплексу властиві риси типової феодальної садиби аристократа. У передній частині ансамблю розташовані службові приміщення, а задня відведена під житло. Павільйони побудовано у стилі, характерному для архітектури династій Мін (1368-1644) і Цін (1644-1911). Старовинні речі, що зберігаються в павільйонах храму Конфуція, мають виняткову історичну і культурну цінність. 

Слайд 7

 Ліс Конфуція – ця назва служить для позначення родового кладовища Конфуція. Воно вважається найбільшим і таким, що найкраще збереглося в Китаї. З підвищенням авторитету вчення Конфуція цей «родовий ліс» безперервно розширювався. У епоху Цін він займав площу 2 кв. км. В цьому лісі розташовані кам'яні стели з епітафіями і кам'яні статуї. Найраніші з них відносяться до часів правління династії Хань (206 р. до н.е. – 220 р. н.е.) і далі - до епох Мін і Цін. Таких стел налічується більше 5 тис.

Слайд 8

  Ліс Конфуція є незамінним джерелом для вивчення політичного, економічного і культурного розвитку, а також для дослідження ритуалів поховання в стародавньому Китаї.    Храм Конфуція, ліс Конфуція і весь храмовий ансамбль Конфуція мають виняткову культурну цінність.Крім того, створення храму Конфуція значно збагатило світову цивілізацію, особливо східну. 17 тис. вікових дерев, що зростають на території цього комплексу, є не лише живими свідками історії, але і дорогоцінним матеріалом для вивчення кліматології і екології стародавнього Китаю.    Згідно з рішенням ЮНЕСКО від 1994 року, храм, ліс і весь архітектурний ансамбль храму Конфуція були включені до Реєстру об'єктів світової спадщини

Слайд 9

Слайд 10

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Архітектура