X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Архітектура Німеччини

Завантажити презентацію

Архітектура Німеччини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Архітектура Німеччини

Слайд 2

Архітектура Берліна Замок Шарлоттенбург Палац або Замок Шарлоттенбург— один з найвишуканіших прикладів архітектури бароко в Німеччини. Розташований в однойменному районі Берліна. Палац був побудований за розпорядженням дружини Фрідріха I, королеви Софії Шарлотти. Головний вхід в замок має 48-метровий купол, увінчаний позолоченою статуєю Фортуни.

Слайд 3

Слайд 4

Сад Шарлоттенбург

Слайд 5

Слайд 6

Палац Бельвю

Слайд 7

Палац Бельвю, розташований на березі річки Шпрее, був побудований в 1786 архітектором Міхаелем Філіпом Боуманом як літня резиденція принца Августа Фердинанда, молодшого брата прусського короля Фрідріха II. Внутрішнє оздоблення 1791 року після руйнувань у Другу світову війну було відновлено за збереженими оригінальними ескізами

Слайд 8

Жандарменмаркт Жандарменмаркт— площа в центрі Берліна, вважається однією з найкрасивіших площ столиці Німеччині. Площа з'явилася 1688 року за проектом Йоганна Арнольда Нерінга за наказом курфюрста Фрідріха III, майбутнього короля Пруссії Фрідріха I. На Жандарменмаркт знаходиться велика кількість ресторанів, магазинів і готелів.

Слайд 9

Слайд 10

Берлінський собор Берлінський собор— найбільша протестантська церква Німеччини. Розташований на Музейному острові Берліна. Сьогоднішній Берлінський собор будувався в 1894—1905 роки, виконаний в стилі бароко.

Слайд 11

Слайд 12

Фрідріхсвердерська церква Фрідріхсвердерська церква –це перша та найвизначніша споруда в стилі німецької неоготики у Берліні. Її спорудження тривало з 1824 по 1831 роки. Тут виставлено скульптури прусського класицизму, найціннішими зразками якого є роботи Йогана Готфріда Шадова та Хрістіана Даніеля Рауха.

Слайд 13

Слайд 14

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Архітектура