X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Sir Charles Spencer Chaplin"

Завантажити презентацію

"Sir Charles Spencer Chaplin"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Sir Charles Spencer Chaplin “Charlie”

Слайд 2

“Я вірю, що могутність сміху та сліз зможе стати протиотрутою від ненависті та страху” Чарлі Чаплін

Слайд 3

Легендарний англійський та американський кіноактор і режисер. Визнаний, як один з найкращих коміків в історії світового кіно, тричі нагороджений премією “Оскар”.

Слайд 4

Чарлі Чаплін народився 16 квітня 1889 року в Лондоні. Його мати виступала у вар’єте , але згодом втратила голос. Брати Сід і Чарлі (разом з матір’ю) опинилися в робочому будинку, а потім їх віддали в школу для сиріт і бідних дітей.

Слайд 5

Вперше Чарлі виступив на сцені у віці 5-ти років, заміняючи своїм номером виступ матері в програмі мюзик-холу. Надалі він часто приймав участь в різних театральних виставах, але разом з цим він також працював продавцем газет, помічником лікаря, у друкарні, але ніде довго не затримувався через юний вік.

Слайд 6

Коли Чарлі Чапліну виповнилося 14 років, його взяли на роботу до театру. Оскільки хлопчик ще практично не вмів читати, вчити ролі йому допомагав брат. За кілька років юного актора запросили зніматися в кіно, яке на той час тільки починало розвиватися. Дуже швидко Чарлі Чаплін став не лише актором, а й сценаристом і навіть режисером. У 1917 році Чаплін підписав мільйонний контракт із кіностудією First National Pictures, отримавши статус найбільш високооплачуваного актора того часу.

Слайд 7

Славу Чапліну принесло німе кіно, і хоча звук з’явився в фільмах вже у 1927 році, Чарлі залишається вірним старій кінотехніці ще ціле десятиліття. Першою повністю звуковою картиною Чапліна став “Великий диктатор” – антигітлерівський фільм, знятий в 1940 році.

Слайд 8

Слайд 9

В “Великому диктаторі” Чаплін зіграв 2 ролі – скромного єврея-перукаря Чарлі і фашистського диктатора Хінкеля, в якому легко впізнавався Гітлер. Ще під час роботи над фильмом Чаплін проронив слова, шо згодом облетіли увесь світ: “Диктатори смішні! Я хочу, щоб люди над ними сміялися.” Відомо, що фільм був посланий Гітлеру, і Гітлер сам подивився його. Почувши про це, Чаплін сказав: “Я би віддав все, щоб дізнатися, що він думає про цей фільм.”

Слайд 10

За видадні заслуги в світовому кінематографі Чаплін був нагороджений орденом Почесного Легіона. На міжнародному кінофестивалі в Венеції Чарльз був удостоєний також “Золотого льва” (1972). Відмітила Чапліна також і американська академія кіномистецтва, присудивши йому премію “Оскар”(1972) за видатний внесок у кіномистецтво. В останні роки Чаплін працював над варіантами нових сценарієв, озвучував німі фільми. В березні 1975 королева Англії звела його до Лицарського звання. Церемонія вилилась в безумовний тріумф Чапліна.

Слайд 11

Чарльз Спенсер тихо помер в різдвяну ніч, 25 грудня 1977, у віці 88 років. Його скромно поховали на кладовищі при англіканській церкві в Веве.

Слайд 12

Найвідоміші роботи Чарлі Чапліна Рік Назва Функції 1914 Дитячі автомобілні гонки Актор 1921 Дитина Режисер 1925 Золота Лихоманка Актор,режисер 1931 Вогні великого міста Актор, режисер 1936 Нові часи Режисер, актор 1940 Великий диктатор Режисер, актор 1952 Вогні Рампи Актор, режисер

Слайд 13

Презентацію підготувала учениця 11-В класу Дмитренко Тамара ДЯКУЮ ЗА УВАГУ 2014

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Англійська мова