X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Всі дії з звичайними дробами

Завантажити презентацію

Всі дії з звичайними дробами

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Використано матеріали з інтернету, укладчик Щербак В. О. Урок-змагання "Я з м о ж у" ТЕМА: "Всі дії з звичайними дробами"

Слайд 2

Використано матеріали з інтернету, укладчик Щербак В. О. Мета: Узагальнити і систематизувати уміння і навички учнів розв'язування вправ на всі дії з звичайними дробами; розвивати інтелектуальні і творчі здібності учнів, логічне та абстрактне мислення, інтерес до математики та історії рідного краю, школи; виховувати любов та повагу до людей праці. Урок проводиться у вигляді змагання. Клас поділено на три команди за списком в журналі: І команда 1-8 учні, 2 команда 9-16 учні, 3 команда 17-23 учні. І – Д 2 – К 3 – Л І – К 2 – Л 3 – Д І – Л 2 – Д 3 – К Мета змагання - розв’язати завдання трьох етапів уроку Комп’ютерне тестування. Завдання на листочках. Інтелектуальне завдання на дошці. 

Слайд 3

Використано матеріали з інтернету, укладчик Щербак В. О. Епіграф уроку Не достатньо мати лише добрий розум, головне – це добре застосовувати його. Р. Декарт

Слайд 4

Використано матеріали з інтернету, укладчик Щербак В. О. Девіз уроку Не махай на все рукою, не лінуйся, а учись, Бо чого навчився в школі, знадобиться ще колись.

Слайд 5

Використано матеріали з інтернету, укладчик Щербак В. О. Загадка На базарі їх не купиш, на дорозі не знайдеш. Їх не зважиш на терезах, і ціни не підбереш. (Знання)

Слайд 6

Використано матеріали з інтернету, укладчик Щербак В. О. Порахуй, яке число повинно бути в рамці +? 1 6 -

Слайд 7

Використано матеріали з інтернету, укладчик Щербак В. О. Завдання № 1. Розв'язати кросворд і прочитати слово, записане у виділених клітинках. 1 Число, написане під рискою дробу. 2 Частина часу обмежена 45 хв. в школі. 3 Вид дробу. 4 Число, написане над рискою дробу. 5 Дріб, у якого чисельник менший за знаменник.

Слайд 8

Використано матеріали з інтернету, укладчик Щербак В. О. Завдання № 2. Розв'язати кросворд і прочитати слово, записане у виділених клітинках. 1 Результатом якої дії є частка. 2 Результат додавання. 3 Число яке ділиться на дане число. 4 Як називають числа, що додають. 5 Натуральне число, яке має тільки два дільники. 6 Число яке ділить дане число. 7 Мішене число складається з цілої і … частин.

Слайд 9

Використано матеріали з інтернету, укладчик Щербак В. О. Завдання № 3. Розв'язати кросворд і прочитати слово, записане у виділених клітинках. 1 Найбільще натуральне число, яке ділиться на кожне з даних чмсел, називають … спільним дільником цих чисел. 2 Ділення чисельника і знаменника дробу на їх спільний дільник, відмінний від одиниці, називають … дробу. 3 Два числа, добуток яких дорівнює 1, називають взаємно … 4 Число, яке має більше двох дільників. 5 Щоб знайти дріб від числа, потрібно число … на цей дріб.

Слайд 10

Використано матеріали з інтернету, укладчик Щербак В. О.

Слайд 11

Використано матеріали з інтернету, укладчик Щербак В. О. Підсумок уроку Математику країну Ми ніколи не покинем. Всі задачі, теореми - Будем вчити без проблеми. А найбільше до вподоби Нам усім звичайні дроби!

Слайд 12

Використано матеріали з інтернету, укладчик Щербак В. О. Спортивно-математична вікторина Якщо ви вважаєте, що в житті необхідні знання про дроби - підніміть вгору руки. Якщо ви вважаєте, що вам необхідно в житті розв'язувати різні задачі та рівняння - кліпніть очима. Якщо ви вважаєте, що урок математики розвиває логіку вашого мислення, то покрутіть головою вправо і вліво. Якщо ви вважаєте, що хороша дисципліна на уроці - запорука вашого успіху та знань, то зі жміть і розіжміть пальці ваших рук. Якщо на вашу думку, ви дисципліновані і уважні на уроці - сплесніть у долоні. Якщо ви вважаєте, що, щоб бути здоровими, потрібно займатися спортом, то зробіть вдих і видих.

Слайд 13

Використано матеріали з інтернету, укладчик Щербак В. О. Домашнє завдання: Повторити: § § 1-3 пп. 1-19 Розв’язати: № 547, 550 стор. 95

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Алгебра