X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Музика і хореографія"

Завантажити презентацію

Музика і хореографія"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Музика і хореографія

Слайд 2

Гопак Козачок Аркан Полька

Слайд 3

Метелиця Вальс Галоп Тарантела

Слайд 4

Народний танець – першоджерело хореографічного мистецтва. Основні виразні засоби танцю. Музичний образ як рушійна сила у створенні хореографічного образу. Талант балетмейстера – необхідна умова створення цільного художнього образу в хореографії Кожний вид мистецтва має свої специфічні закони відображення життя, свої особливі форми, виразні методи і свій матеріал.

Слайд 5

Хореограф – виразною пластикою тіла, рухами, мімікою і жестами. Письменник пише роман повість, поему, п’єсу, користуючись словом; Композитор в своїй творчості користується звуками музики; Художник – фарбами; Скульптор – пластичними матеріалами (глина, гіпс, мрамор)

Слайд 6

Але всі види мистецтва об’єднує одна ціль – створення краси, яка рівнозначна добру, душевній і фізичній досконалості людини. Створена мистецтвом ідеальна краса народжує в людині благородні наміри до самовдосконалення.

Слайд 7

Цікаво знати В перекладі з грецької “хореографія” означає “запис рухів. Але зміст цього слова став значно ширшим і поняття “хореографія” в теперішній час включає в себе все те, що відноситься до мистецтва танцю: і професійний класичний балет, і народні і бальні танці і танець-модерн і естрадні танці – все це називається хореографією. З давніх-давен танець прикрашав життя людей. Танець в самому найпростішому своєму виді – це вирізні рухи людського тіла, які підкоряються визначеному ритму. Танець без сумніву народився під різноманітний шум – плескання в долоні удари в примітивні інструменти Пізніше виконувався під найпростішу музику.

Слайд 8

Хореографія «прийшла» і до різних видів спорту – гімнастики, фігурного катання, синхронного плавання.

Слайд 9

Музичне сприймання Й. Штраус. Полька «Полювання»

Слайд 10

Який танець звучав? Розкажіть про засоби музичної виразності прослуханого твору. Звучання яких музичних інструментів вам вдалося розпізнати? Який сюжет можна уявити під цю музику? Що нагадує вам ця музика? Який характер мелодії? Поміркуймо

Слайд 11

Йоганн Штраус — австрійський композитор, скрипаль, диригент. Автор комічної опери, балету «Попелюшка», 16 оперет, оркестрових п’єс, вальсів, польок, кадрилі, галопів, мазурок тощо.

Слайд 12

Музичний словничок Хореографія — це мистецтво постановки танцю, послідовності кроків, рухів, фігур для створення найкращого сценічного ефекту.

Слайд 13

Розучування пісні Слова Т. Демчук, музика І . Тарнавської « Світ шкільний»

Слайд 14

Що пов’язує музику з хореографією? Які танці ми слухали протягом року? Пригадайте. Що спільного між хореографією та музикою? Які характерні риси танцювальної музики? Пригадаймо

Слайд 15

Домашнє завдання Послухайте танцювальні композиції. Виконайте для своїх рідних танець-імпровізацію під улюблену музику.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Алгебра