МНОГОЧЛЕНИ
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Контрольні запитання 1. Дайте означення многочлена. 2. Який многочлен називається многочленом стандартного вигляду? 3. Що треба зробити, щоб даний многочлен звести до стандартного вигляду? 4. Усі члени многочлена мають стандартний вигляд. Чи можна зробити висновок, що многочлен має стандартний вигляд? 5. Серед членів многочлена немає подібних. Чи з цього випливає, що многочлен має стандартний вигляд? 6. Що є степенем многочлена стандартного вигляду? 7. Як розкрити дужки, перед яким стоїть знак «+» («–»)? 8. Сформулюйте, як заключити доданки в дужки.
9. Сформулюйте правило множення одночлена на многочлен. 10. Яка властивість використовується під час множення одночлена на многочлен? 11. Чи будь-який добуток одночлена на многочлен можна подати у вигляді многочлена? 12. Що називається розкладанням многочлена на множники?
13. Яка властивість многочлена використовується під час винесення спільного множника за дужки? 14. Сформулюйте правило множення многочлена на многочлен. 15. Скільки членів (до зведення подібних) повинен містити многочлен, що утворюється під час множення многочлена, що містить n членів, на многочлен, що містить m членів? 16. В якій послідовності виконується розкладання многочлена на множники способом групування?
3. Розв’яжіть рівняння 4. Знайдіть три послідовних натуральних числа, якщо добуток другого та третього на 47 більший за квадрат першого.
Домашнє завдання Умова домашньої контрольної роботи № 1. Запишіть у вигляді многочлена стандартного вигляду:
№ 3. Доведіть, що: 1) вираз набуває лише додатних значень; 2) значення виразу ділиться 11; 3) ділиться на 21 при будь-якому натуральному n.
Схожі презентації
Категорії