X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
МНОГОЧЛЕНИ

Завантажити презентацію

МНОГОЧЛЕНИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

УРОК УЗАГАЛЬНЕННЯ ТА СИСТЕМАТИЗАЦІЇ ЗНАНЬ З ТЕМИ «МНОГОЧЛЕНИ»

Слайд 2

Контрольні запитання 1. Дайте означення многочлена. 2. Який многочлен називається многочленом стандартного вигляду? 3. Що треба зробити, щоб даний многочлен звести до стандартного вигляду? 4. Усі члени многочлена мають стандартний вигляд. Чи можна зробити висновок, що многочлен має стандартний вигляд? 5. Серед членів многочлена немає подібних. Чи з цього випливає, що многочлен має стандартний вигляд? 6. Що є степенем многочлена стандартного вигляду? 7. Як розкрити дужки, перед яким стоїть знак «+» («–»)? 8. Сформулюйте, як заключити доданки в дужки.

Слайд 3

9. Сформулюйте правило множення одночлена на многочлен. 10. Яка властивість використовується під час множення одночлена на многочлен? 11. Чи будь-який добуток одночлена на многочлен можна подати у вигляді многочлена? 12. Що називається розкладанням многочлена на множники?

Слайд 4

13. Яка властивість многочлена використовується під час винесення спільного множника за дужки? 14. Сформулюйте правило множення многочлена на многочлен. 15. Скільки членів (до зведення подібних) повинен містити многочлен, що утворюється під час множення многочлена, що містить n членів, на многочлен, що містить m членів? 16. В якій послідовності виконується розкладання многочлена на множники способом групування?

Слайд 5

Розв’язування вправ Блок І 1. Спростіть вираз:

Слайд 6

2. Доведіть, що різниця кратна 9. 3. Подайте многочлен у вигляді різниці двох двочленів.

Слайд 7

Блок ІІ 1. Спростіть вираз:

Слайд 8

2. Перетворіть у многочлен:

Слайд 9

3. Розв’яжіть рівняння 4. Знайдіть три послідовних натуральних числа, якщо добуток другого та третього на 47 більший за квадрат першого.

Слайд 10

Блок ІІІ 1. Розкладіть на множники: 2. Розв’яжіть рівняння:

Слайд 11

Домашнє завдання Умова домашньої контрольної роботи № 1. Запишіть у вигляді многочлена стандартного вигляду:

Слайд 12

№ 2. Розкладіть на множники:

Слайд 13

№ 3. Доведіть, що: 1) вираз набуває лише додатних значень; 2) значення виразу ділиться 11; 3) ділиться на 21 при будь-якому натуральному n.

Слайд 14

№ 4. Розв’яжіть рівняння:

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Алгебра