X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
СУЧАСНА ЛІТЕРАТУРА 6 клас

Завантажити презентацію

СУЧАСНА ЛІТЕРАТУРА 6 клас

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала Хитрій Олена Миколаївна, вчитель світової літератури Монастирищенського навчально – виховного комплексу “ Ліцей – загальноосвітня школа I-III ступенів “Ерудит”, Черкаської області 6 клас

Слайд 2

Народився в 1925 році в сім'ї прикордонника. У 1945 році переїхав в Москву. Вчився в артилерійському училищі, в юридичному інституті. У 1957 році закінчив Літературний інститут імені М.Горького і став письменником.

Слайд 3

“Чучело” Стосунки в сім’ї і в дитячому колективі. Оленка Бессольцева, її сприйняття учнями класу. Ставлення дівчинки та її дідуся до людей. Діма Сомов і Оленка. Теми дружби, кохання й зрадництва у творі. Образ Бессольцева (дідуся Оленки), його високі моральні якості, служіння людям. Відкритість фіналу твору.

Слайд 4

Німецький письменник, автор ряду творів для дітей, з яких найбільш відома повість "Нескінченна історія". Сьогодні твори Енде перекладені більш ніж 40 мов і вишли загальним накладом понад 20 мільйонів екземплярів.

Слайд 5

“Джим Ґудзик і машиніст Лукас” Фантастична країна Усландія та її мешканці (король, Лукас, пан Ермель, пані Ваас). Моральні цінності, що утверджуються у творі (дружба, кохання, сім’я, повага до інших, любов до батьківщини).

Слайд 6

Письменниця з'явилася на світ 25 липня 1923 р. у Ваксхольмі, Швеція. Закінчила школу, потім - університет, в якому вивчала філософію. У 1946 р. вийшла заміж за художника Харальда Гріпе, що став пізніше ілюстратором її книг.

Слайд 7

Діти склодува (або «Елвіс Карлсон») Психологічні портрети дітей у творчості письменниці, їх духовний світ, стосунки. Елементи казки.

Слайд 8

Крістіна Нестлінгер австрійська дитяча письменниця. Автор більше сотні книг для дітей та підлітків, лауреат багатьох премій. Книжки Нестлігер перекладені на 38 мов, у тому числі й на українську.

Слайд 9

«Конрад, або Дитина з бляшанки» Незвичайність образу Конрада, риси його характеру. Конрад і його становлення у світі.

Слайд 10

Ерік Еммануель Шмітт  — сучасний французький  письменник, драматург. Живе у Брюсселі.

Слайд 11

«Оскар і рожева пані» Проблеми ставлення до життя, смерті, хвороб, віри, людей. Образ Оскара. Ідея поваги до кожної особистості. Фантазія і гумор у творі.

Слайд 12

У 26 років Ролінґ поїхала у Португалію, де викладала англійську мову та літературу. Вийшла заміж за журналіста, у них народилася дочка Джесіка. У цей час Ролінґ почала писати книгу про хлопчика-сироту, котрого взяли у прийми лихі родичі і він мав чаклунські здібності.

Слайд 13

«Гаррі Поттер і філософський камінь» Випробування та їх подолання Гаррі Поттером. Друзі й вороги Гаррі Поттера. Символічний зміст образу філософського каменя. Проблеми життя і смерті, любові й ненависті в романі.

Слайд 14

Інтернет – ресурси: http://uk.wikipedia.org

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література