X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Хемінгуей

Завантажити презентацію

Хемінгуей

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Хемінгуей Ернест Життєвий та творчий шлях Презентацію підготувала Марія Короленко, вчитель світової літератури Бучацької ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Бучач-2012 р.

Слайд 2

Ернест Міллер Хемінгуей народився 21 липня 1899 року в Ок-Парку, невеличкому, чистенькому містечку, поруч з Чикаго - найбільшим торгово-промисловим центром Середнього Заходу США в заможній родині приватного лікаря. Будинок Хемінгуеїв в Оук-Парку Ернест Міллер Хемінгуей, грудень1899 р.

Слайд 3

Майбутній письменник ріс у культурній, забезпеченій родині, і батьки, кожен по-своєму, намагалися спрямувати його інтереси.

Слайд 4

Батьки Ернеста Хемінгуея Мати - аматорка музики й живопису, яка навчалася співу й дебютувала у нью-йоркській філармонії, тут, у своєму містечку, змушена була задовольнятися викладанням музики, співом у церковному хорі, а сина прагнула навчити грі на віолончелі. Батько - лікар за професією й етнограф-аматор за уподобаннями - захоплювався полюванням, брав з собою в ліси Ерні, водив його в індіанські селища, намагався привчити сина спостерігати природу, звірів, птахів, придивлятися до незвичайного життя індіанців.

Слайд 5

Музиканта з Ерні не вийшло, але любов до гарної музики та картин залишилася у Хе