X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Я-українець.До глибин родоводу"

Завантажити презентацію

"Я-українець.До глибин родоводу"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Я – українець. До глибин родоводу»

Слайд 2

«Я – українець.До глибин родоводу» Ми українці до скону, В нас є сила козаків. Не розлучать нас ні море, Ні межі чужих країв. Сонце всюди нам принесе Подих нашої землі. Клич її ми всі почуєм І за морем, в чужині. С. Людкевич

Слайд 3

«Я –українець.До глибин родоводу» Кажуть, що за плачем новонародженої дитини можна визначити її національність.Чи зрозуміла колись моя змучена болем матуся, що я – українець?

Слайд 4

«Я –українець.До глибин родоводу» Що зробило мене таким особливим серед інших народів Землі? Може, біленька глиняна хата-мазанка моєї бабусі, де я так солодко спав, вдихаючи пахощі м’яти та чорнобривців? Чи, може, вишита сорочка, яку мені, як оберіг, подарувала моя ненечка і яку я з гордістю одягаю на свята? Чи, може, отой неповторний звук [ г], який у будь-якому куточку Землі скаже, що я українець?

Слайд 5

«Я–українець. До глибин родоводу» Я знаю, хто я. Я вивчаю історію своєї Вітчизни, традиції та звичаї свого народу і, мабуть, дивлюсь на світ очима своїх пращурів. Я не виділяю себе серед інших, я не ставлю себе над іншими народами, але я точно знаю, що мої діти та онуки будуть знати, чийого вони роду, яка земля для них рідна.

Слайд 6

«Я –українець.До глибин родоводу»