X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Давня техніка квілінгу

Завантажити презентацію

Давня техніка квілінгу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Техніка “Квілінг” Автор Налисник Галина Петрівна Вчитель вищої категорії,старший вчитель СШ №5 ім. Т.Г.Шевченка м. Коломиї Івано-Франківської обл.

Слайд 2

Техніка “Квілінг” Квілінг (паперова філігрань), історія якого налічує вже більше 500 років. Зараз цей вид творчості стає дуже популярним в нашій країні. Вироби дійсно нагадують філігрань, тільки замість металевого дроту використовуються тонкі смужки паперу. Скрутивши їх в спіраль і надавши потрібну форму, можна зробити витончені картини, нарядні вітальні листівки, оригінальні настінні панно і навіть об'ємні композиції. Складання візерунків з паперових стрічок і смуг паперу. Іноді його називають “крученим оріґамі”. Адже саме слово “quilling” означає “кручення”. Ще даний вид рукоділля називають іноді паперовою філігранню. Ця техніка прийшла  з Північної Америки.

Слайд 3

Матеріали, що використовуються та необхідні інструменти : Папір тонований кольоровий двосторонній формату А4: для виконання всіх деталей композиції — кольорів, листя і ін. Папір кольоровий більш щільний: для фону композиції або паспарту. Серпантин — довгі кольорові паперові стрічки, закручені в катушку. Картон кольоровий для фону роботи і паспарту. Клей для склеювання. Застосовується в основному клей ПВА. Він забезпечує необхідну якість, міцність, не залишає слідів, швидко сохне. В окремих випадках використовується клей силікон і клей «Момент». Рамка глибока для остаточного оформлення роботи. Основа, готова для сувеніра, — солом'яна тарілочка, паспарту, шкатулка і т.п. Шило тонке або спиця в'язальна для закручування паперових смужок. Ножиці різні для різання паперу, картону, дроту; Олівець простій для виконання малюнків; Лінійка для виконання креслень і розміток; Зубочистка для економного і точного нанесення клею; Пінцет для захоплення дрібних деталей при монтажі, загинання паперу (прожилки на листах і ін.); Спиці в'язальні для вигинання смужок, щоб надавати їм опуклу форму; Скріпки канцелярські для тимчасового того, що скріпляє листів паперу; Лінійка трафаретна з отворами для точного виконання однакових по діаметру паперових кружків; Дріт тонкий для стеблинок і гілочок.