X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Біоніка

Завантажити презентацію

Біоніка

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Анотація Презентація теми «Біоніка» складається із 22 слайдів, які містять теоретичний та ілюстративний матеріал. Робота містить: основи біоніки; значення моделей і макетів у проектуванні, моделі живих організмів у техніці. Показ слайдів супроводжується читанням цікавої інформації про розвиток біоніки та використання її в практичних цілях. Мета презентації зацікавити учнів, знайомлячи їх із цікавими фактами. Презентація відповідає темі програми із трудового навчання 9-го класу, а також може бути використана на факультативних заняттях.

Слайд 3

Тема. Мета: ознайомити учнів з основами біоніки; з'ясувати значення моделей і макетів у проектуванні, формувати вміння аналізувати отриману інформацію; розвивати уважність.

Слайд 4

Біоніка (елемент життя) – наука, що виникла на стику кібернетики, біофізики інженерної психології. Біоніка – наука про використання в техніці, архітектурі та дизайні знань про конструкцію та форму, принципи та технологічні процеси живої природи. Основу біоніки становлять дослідження по моделюванню живих систем. Біоніка, як самостійна наука відносно молода. Вона зародилася в 1960 році на міжнародному симпозіумі в Дейтроні (США). Перші роботи з біоніки почали появлятися в США та СРСР на початку сімдесятих.

Слайд 5

Слайд 6

Модель – зразок якогось нового виробу Модель - виріб (іноді з легкооброблюваного матеріалу), з якого знімається форма для відтворення (наприклад, за допомогою лиття) в іншому матеріалі; різновиди таких моделей - лекала, шаблони.