X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВПРОВАДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЙНИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ КОМЕРЦІЙНІЙ АКАДЕМІЇ

Завантажити презентацію

ВПРОВАДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЙНИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ КОМЕРЦІЙНІЙ АКАДЕМІЇ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВПРОВАДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЙНИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ КОМЕРЦІЙНІЙ АКАДЕМІЇ Артеменко В.Б. Львівська комерційна академія, Львів, Україна E-mail: artem@lac.lviv.ua

Слайд 2

У більшості ВНЗ України впровадження дистанційних технологій засновано на таких платформах: Прометей (Москва), WebCT (Канада), Learning Space (Lotus Notes – IBM), “Веб-клас ХПІ” та ін. Альтернативою є використання некомерційних платформ, як приклад – системи Moodle – Вона спрямована на створення web-сайтів та дистанційних курсів, розповсюджується безкоштовно як Open Source-проект.

Слайд 3

Мета доповіді Розглянути обраний проектний підхід до запровадження у Веб-центрі Львівської комерційної академії дистанційних техно-логій та курсів у середовищі системи Moodle. Висвітлити приклади ДК для бакалаврів та магістрів спец. “Економічна кібернетика”, представлених у Веб-центрі ЛКА.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

I-й ЕТАП НАВЧАННЯ: з 29 жовтня по 10 грудня 2007р. ДК “Методика створення ДК у системі MOODLE” Місце проведення: Веб-центр ЛКА (http://virt.lac.lviv.ua) II-й ЕТАП НАВЧАННЯ: січень-березень 2008р. ДК “Практикум тьютора” Місце проведення: Веб-центр ЛКА (http://virt.lac.lviv.ua) Комісії ректорату визначити кращі ДК, їх авторам видати сертифікати про підвищення кваліфікації (з відміткою в особовій справі), а відповідні кафедри за 1–3 місце нагородити (ноутбуками і мультимедійними проекторами) – наказ по ЛКА від 11.10.2007 р. № 126/01.

Слайд 7