X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вища освіта в Канаді

Завантажити презентацію

Вища освіта в Канаді

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вища освіта в Канаді

Слайд 2

Площа – 9 970,6 тис. км2 Населення – 32,3 млн. осіб Столиця – Оттава

Слайд 3

Національний герб

Слайд 4

Особливості й загальні риси системи освіти Канади зумовлені постійною суперечністю внутрішніх місцевих відмінностей та інтегруючих вимог потужної економіки краіни та всього континенту. Конституція покладає на уряди провінцій повну відповідальність за освіту. Країна не має звичного для нас одного центрального міністерства освіти, а в 12 складових одницях утворилися подібні, але нетотожні структури для навчання населення та підготовки фахівців. Поточні потреби вимушують використовувати Службу державного секретаря як своєрідний центральний освітній орган для реалізації важливих національних освітніх програм насамперед з неперервної освіти, хоч вплив урядів і парламентів провінцій на систему навчання лишається вирішальним.

Слайд 5

Вікторіанський коледж Центральне місце у секторі дипломних ВЗО належить університетам, хоч є певна кількість акредитованих до такого ж рівня приватних коледжів. Канадські заклади університетського рівня мають кваліфікований викладацький персонал і готують фахівців з усіх сучасних дисциплін та спеціалізацій. Всі вони мають право присуджувати академічний диплом бакалавра, більшість — магістра й доктора філософії (з частини фахів). Вкажемо, що вони можуть мати різноманітні назви: частіше — університет, рідше — "школа", "коледж" чи "інститут". Додипломні коледжі пропонують спрощені програми з професійним спрямуванням і не присуджують академічних дипломів.

Слайд 6

Оттавський університет Стандартною умовою доступу в університети для канадських громадян є диплом про закінчення 12-річної школи. Винятком є провінція Квебек, де після 11-річної школи слід виконати академічну програму тривалістю 2 роки в місцевих коледжах (для підготовки до виходу на ринок праці останні пропонують 3-річну програму), а також Онтаріо, де вимагають за рік додаткового навчання прослухати 6 академічних курсів і приготуватися до вищої освіти. Меншість учнів вситагє виконати цю вимогу ще в старших класах 12-річної школи. В Онтаріо розподіл абітурієнтів централізований, у решті провінцій кожен ВЗО набирає студентів автономно. Складні конкурсні екзамени не практикуються, але поширена практика представлення у ВЗО досить детальної інформації про шкільні досягнення майбутніх студентів. Місцеві коледжі створені для надання освітніх послуг якнайширшим колам, тому доступ в них досить ліберальний, а його правила встановлюють влади провінцій чи засновники закладу.