X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Весняни цикл свят

Завантажити презентацію

Весняни цикл свят

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Весняний цикл свят Короткотривалий інформаційно-пошуковий проект

Слайд 2

Мета проекту: поглибити знання дітей про весняні свята, вчити самостійно добирати матеріал, користуватися різними джерелами знаходження інформації, розвивати в учнів пам'ять, мислення, мовлення, пізнавальну активність і творчі здібності, виховувати інтерес та повагу до народних традицій, до минулого та сучасного українського народу.

Слайд 3

Етапи проекту І. Визначення теми , мети, завдань проекту ІІ. Ознайомлення учнів з темою , метою проекту ІІІ. Формування груп для пошуку інформації За частинами листівки знайди свою половину ( 3 листівки весняних квітів), за назвами цих квітів формуються групи « Барвінок», « Підсніжник», « Тюльпан». ІV. Реалізація проекту Розподіл інформації між групами « Барвінок» : Благовіщеня, Вербна неділя « Тюльпан»: Чистий четвер, Страсна п’ятниця « Підсніжник»: Велика субота 2. Визначення джерел інформації: батьки, бібліотека, Інтернет. 3. Самостійна пошукова робота. V. Очікувані результати: створення буклету « Весняний цикл свят» VІ. Обговорення та презентація групами знайденої інформації.    

Слайд 4

Презентація групи « Барвінок»

Слайд 5

Благовіщеня за православним календарем - з благою звісткою до Богородиці з’явився архангел Гавриїл і повідомив, що Діва Марія є Богородицею і що її Син стане Спасителем людей. У це день виконують традиційний обряд - випускають на волю птахів, які символізують Святий Дух.

Слайд 6

Прислів’я, пов’язані з цим святом «На Благовіщеня весна зиму остаточно переборола», «Благослов зиму руйнує». Тому уважно стежили за погодою. Адже ще можуть бути благовіщенські