X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сільське господарство

Завантажити презентацію

Сільське господарство

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Сільське господарство “Хіба ревуть… як ясла повні” Гордієнко Світлана Яківна Дядюра Майя Петрівна Тертишна Наталія Анатоліївна Фурман Раїса Іванівна Дьогрик Олександра Михайлівна

Слайд 2

МЕТА: сформувати уявлення про сільське господарство, про своєрідність рослинництва і тваринництва; формувати вміння і навички систематизувати досліджуваний матеріал у вигляді таблиць, тексту тематичних карт атласу, статистичних даних ; розвивати вміння виступати перед аудиторією; виховувати повагу і любов до людей праці.

Слайд 3

  Слова « хліб» і «життя» стали для нашого народу синонімами. Вибираючи в крамниці найсмачніші і найсвіжіші—хліб, м`ясо , молоко, мед, крупи і все інше, що ми беремо до столу, чи замислювалися над їх цінами? Ні, не про гроші, які потрібно сплатити до каси, а про працю вкладену в ці продукти..

Слайд 4

Запитання до роздумів Чи є у села майбутнє? Що маємо до столу? З яких галузей складається с/г? Домашні селянські господарства чи…? В чому депресія с/г?

Слайд 5

Сільське господарство – традиційно провідна галузь української економіки.

Слайд 6

Галузь деградує…. Галузь дуже швидко деградує. на 1 січня 2008 ( починаючи з 1990р) виробництво валової продукції с\г знизилась на 39%; у с/г підприємствах на 65%. Продукція тваринництва на 52% У цілому галузь є нерентабельною ( -1,9%). За 1995 – 2007 роки різко скоротилися: парк тракторів на 62% (310 тисяч); зернозбиральних комбайнів на 61% (64тис.200); вантажних автомобілів 52% (95 тис.) Бурякозбиральних на 66% ( 13 тис. 200). Кукурудзозбиральних на 78% ( 11 тис. 700). Зменшилось поголів`я : ВРХ -19 456тис голів( як в 11 країнах Європи); Свиней на 11 млн. 201 тис. 700 голів; Овець на 6 млн. 864 тис. 300 голів. Низький рівень життя сільських жителів. Середня заробітна плата за останні 8 років 348 гривнів. Найнижчий показник в Україні.

Слайд 7

Слайд 8

Статистичні дані За