X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Подорож до країни казок

Завантажити презентацію

Подорож до країни казок

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Правознавчий брейн - ринг “Подорож до країни казок” із 3-А кл. Підготував практичний психолог школи - Яцук Вікторія Володимирівна Місце проведення заходу - КЗ “Таврійська спеціальна ЗОШ-інтернат I-II ступенів” Херсонської обласної ради

Слайд 2

Мета правознавчого заняття: через казкотерапію допомогти дітям усвідомити порушення власних прав на відповідних прикладах; допомогти дітям усвідомити свою значимість і бажаність у школі і вдома; сформувати людяність та гідність в оточуючому середовищі; ввести в словниковий запас такі слова як права та обов’язки школяра та навчити їх правильно застосовувати у повсякденному житті; виховувати повноцінну і толерантну особистість дитини. формувати зацікавленість учнів у вивченні Конвенції ООН про права дитини; вміння використовувати свої знання на практиці; виховувати в учнів почуття патріотизму, свідомої громадської позиції.

Слайд 3

І тур „ Правознавча бліц – розминка ” Розв'язати кросворд «Права дитини». Кожне право назвати одним словом і вписати в клітинки кросворда. Запитання для дітей: Право допомагати дорослим у роботі. Право бути таким, як усі. Право мати повноцінну їжу. Право бути щасливим, бажаним, потрібним. Право ходити до школи. Право звернутися до лікаря. Право на існування у світі. Право не бути ображеним та скривдженим. Право мати дах над головою. Право отримувати повідомлення, новини. 11) Право на дозвілля.

Слайд 4

ІІ тур «Ми – законодавці» Завдання туру: Хто швидше правильно пронумерує черепашок зі словами, то зможе дізнатися важливу інформацію. Чим право відрізняється від обов’язку ? (Право - можу, обов'язок - треба).

Слайд 5

ІII тур «Казкова правознавча лотерея» Перегляд відеороліків на тему: “Казкові герої в країні прав та обов'язків”. Завдання для команд – якнайшвидше знайти правопорушення в мультфільмах, та чітко їх обґрунтувати. За кожну правильну відповідь команда отримує частину карти до країни казок.

Слайд 6

ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА:

Слайд 7

IV тур «Судовий процес» До кожної команди звернулися герої відомих казок , їхні портрети у конвертах . Вони повідомили , що були порушені їх права . Які права були порушені ? 1) «Червона Шапочка» Сірий Вовк порушив статтю 3 Деклараціїї прав людини, кожна людина має право на життя , свободу і на недоторканність 2) «Попелюшка», кожна дитина має право на любов і піклування, на сім’ю. 3) “Троє поросят”, кожна дитина має право на житло та право на володіння майном . Вовк позбавив їх цього права, за що повинен бути покараний .

Слайд 8

V Підсумок турніру. Нагородження переможців. У народі кажуть: «Права знає , а про обов’язки забув». Пам’ятайте ж, любі діти, В злагоді потрібно жити . А обов’язки й права – це усьому голова.

Слайд 9

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне