X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Огляд випуску облігацій ПАТ «Укртелеком»

Завантажити презентацію

Огляд випуску облігацій ПАТ «Укртелеком»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Огляд випуску облігацій Автори: Студенти ФФБС 3-7 Петриченко Ганна Токарєва Наталія Стаднюк Тетяна ПАТ «Укртелеком»

Слайд 2

Зміст Список використаних джерел. Інформація про емітента облігацій. Інформація про емісію: Вид облігації Обсяг випуску Номінал Термін обігу Дохідність Мета розміщення. Динаміка цін та обсягів торгів на вторинному рику. Висновки.

Слайд 3

1. Список використаних джерел Про цінні папери та фондовий ринок /Закон України // Відомості Верховної Ради України . – 2006.- N 31. - ст. 268. Інформація про біржовий курс та об’єми торгів. [Електронний ресурс] / Офіційний сайт Української біржі. - Режим доступу http://www.ux.ua. Інформація про біржовий курс, ціну відкриття і закриття, дату останніх торгів. [Електронний ресурс] / Офіційний сайт Фондової біржі ПФТС. - Режим доступу: http://www.pfts.ua. Інформація про емітента, інформація про випуски, біржовий курс. [Електронний ресурс] / Офіційний сайт Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України. - Режим доступу: http://smida.gov.ua/reestr/?kod=21560766. Офіційний сайт ПАТ «Укртелеком».- Режим доступу: http://www.ukrtelecom.ua.

Слайд 4

2. Інформація про емітента облігацій. 15 грудня 1993 року було зареєстровано Українське об’єднання електрозв’язку «Уктелеком» , на яке було покладено функцiї та повноваження нацiонального оператора електрозв’язку в Українi. Компанія пропонує своїм клієнтам практично всі види сучасних телекомунікаційних послуг, таких як:

Слайд 5

Укртелеком як і раніше є лідером в області проводового Інтернету в Україні. 22,1% 22,3% 22,8%

Слайд 6

Чистий дохід від реалізації послуг З 2012 року чистий дохід від реалізації послуг ПАТ «Укртелеком» зменшився. Саме товаристо пов’язує це з ситуа