X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Літописці

Завантажити презентацію

Літописці

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Закарпатська область Мукачівський район Літописці Карпатської України 2012

Слайд 2

Вирвати із свідомості українського народу одну з найяскравіших сторінок його історії, замести слід злочину вчиненого у березні 1939 року угорським фашизмом і його натхненниками проти українського народу , ворогам України не вдалося. Бо закарпатська земля навіть після багатовікового рабства не втратила здатності народжувати таких велетів духу, як А.Волошин , А.Штефан, П.Стерчо,В.Гренджа-Донський,братиБращайки,братиРеваї У своїй праці ми хочемо вшанувати світлу пам’ять та досягнення вірних синів,літописців Карпатської України : Августина Волошина , Августина Штефана ,Петра Стерчо ,які все своє життя поклали на олтар служіння рідному краю, його свободі, його визнання у світі, і навіть опинившись на довгі роки на чужині, зберегли синівську любов,патріотизм до свого народу, до його тернистої історії.

Слайд 3

Волошин Августин Іванович 1874 - 1945

Слайд 4

Доктор, професор, отець Августин Волошин, Президент Карпатської України, Герой України (посмертно) народився 17 березня 1874 р. у селі Келечин, нині — Міжгірського району, Закарпатської області, в сім'ї греко-католицького священика Івана Волошина. Рід Волошинів походив із села Великі Лучки на Мукачівщині і належав до лібертинів — вільних селян. У 1925 — 1929 рр. Августин Волошин був обраний карпатоукраїнським народом Підкарпатської Русі послом до Чехословацького парламенту від Християнсько-народної партії, співзасновником і очільником якої являвся. З 11 по 26 жовтня 1938 р. входить до автономного уряду Підкарпатської Русі, а з 27 жовтня призначається прем'єр-міністром цього уряду.