X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історичний диктант

Завантажити презентацію

Історичний диктант

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Історичний диктант Більша частина Аравійського півострова півпустеля – пустеля. Так чи ні? Арабів скотарів називали…… Засновником ісламу був….. Об”єднання арабів відбулося в … році. Священна книга мусульман… Бог у арабів. Правителі арабської держави. Завоювання арабів в Європі припинилися після їх поразки від франків в битві при Пуатьє в …. році. Як називали послідовників Мухаммеда? Яка династія арабських халіфів приділяла основну увагу завоюванням? Яка династія арабських халіфів приділяла основну увагу розвитку економіки, культури? В якому році припинила своє існування арабська держава.

Слайд 2

Відповіді на історичний диктант Так Бедуїни Мухаммед 630 р. Коран Аллах. 7. Халіфи 732 р. Мусульмани. Омейядів Аббасидів 1258 р.

Слайд 3

Перевірка знань учнів Які причини виникнення у арабів нової релігії ісламу? Що спільного й відмінного в правлінні династій Омейядів та Аббасидів? Чому арабська держава занепала?

Слайд 4

Вікінги © Тарасов В.В. вчитель історії Серпневської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2009

Слайд 5

Завдання уроку Познайомитися з особливостями життя північних народів, формуванням у них держав, внеском норманів у географічні відкриття. Отримати уявлення про духовне життя норманів.

Слайд 6

План уроку Нормани. Походи вікінгів. Виникнення скандинавських держав. Скандинавські країни у ХІІ – ХV ст. Духовний світ північноєвропейських народів.