X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Етапи відеомонтажу

Завантажити презентацію

Етапи відеомонтажу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

І етап Створення нового проекту Для цього слід виконати Файл, Создать проект (створити проект) або вибрати кнопку Создать проект на панелі інструментів. Збереження файлу проекту Для збереження проектів програма Windows Movie Maker використовує спеціальний формат MSWMM (англ. Microsoft Windows Movie Maker). Користувачу потрібно періодично зберігати файл проекту, щоб результати монтажу не були втрачені. Створення в збірнику папок Відео, Звуки, Фото для впорядкування об'єктів Для створення папки в обраній необхідно скористатися кнопкою Создать папку сборников (створити папку збірників) або відповідною командою контекстного меню папки Сборники.

Слайд 3

ІІ етап Імпорт відео,зображення, звуку чи музики 1 2 3

Слайд 4

4 4

Слайд 5

ІІІ етап Вставка мультимедійних об'єктів зі збірника в область монтажу перетягуванням Це можна виконати так: 1. Установити режим розкадровки вибором відповідної кнопки. 2. Перетягнути по черзі відповідно до розробленого сценарію відео- та графічні об'єкти у великі прямокутники (кадри) Області монтажу. 3. Перейти в режим відображення шкали часу. 4. Перетягнути по черзі відповідно до розробленого сценарію звукові об'єкти з папки Звуки в Область монтажу в ті точки на шкалі часу, з яких розпочнеться відтворення звуку.

Слайд 6

Якщо вставляти відеооб'єкт у режимі відображення шкали часу, то під час перетягування біля вказівника з'являється позначка (+), а на відеодоріжці та на звуковій доріжці – позначка Ι, яка вказує на місце вставлення об'єкта. Біля вказівника також з'являється прямокутник з повідомленнями про момент часу в загальній тривалості фільму, з якого почнеться демонстрація об'єкта (наприклад, 0 год 0 хв 10,80 с), про ім'я об'єкта, біля якого вставляється вибраний об'єкт (наприклад, MOV05670) і тривалість показу об'єкта (наприклад, 0 год 0 хв 25,39 с). Під час вставлення графічних об'єктів програмою встановлюється стандартна тривалість показу - 4 с. Для зміни цієї тривалості показу необхідно перетягнути праву межу об'єкта на відеодоріжці. Можна як збільшити, так і зменшити тривалість показу графічного об'єкта.