X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
День Землі

Завантажити презентацію

День Землі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

День Землі Символом дня, зелена грецька буква Θ на білому тлі.

Слайд 2

День Землі - подія проводиться навесні і закликає людей бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища на планеті Земля.

Слайд 3

Існують два основні періоди проведення Днів Землі: у березні (поблизу весняного рівнодення) і 22 квітня. Крім того, в даний час багато рядових учасників і ініціативні групи планують і проводять низку заходів щодо Дня Землі поблизу моменту літнього сонцестояння, щоб максимально використовувати теплу погоду і вільний час людей.

Слайд 4

Спочатку День Землі святкується в багатьох країнах у день весняного рівнодення. 26 лютого 1971 У Тан, Генеральний секретар ООН, підписав спеціальну прокламацію, присвячену цій події. Кожен рік 20-21 березня в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку дзвонить дзвін світу.

Слайд 5

Дзвін Світу в День Землі

Слайд 6

Прапор Землі не є офіційним символом чого-небудь (оскільки офіційно не існує общепланетного уряду або держави). Він являє собою фотографію планети з космосу (в даний час використовується знімок, зроблений астронавтами Аполлона-17 по дорозі до Місяця) на темно-синьому тлі.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне