X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
 Будова, технічне обслуговування та ремонт системи охолодження автомобіля ЗИЛ - 433110

Завантажити презентацію

 Будова, технічне обслуговування та ремонт системи охолодження автомобіля ЗИЛ - 433110

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Макіївське вище професійне училище ДИПЛОМНА РОБОТА На тему: Будова, технічне обслуговування та ремонт системи охолодження автомобіля ЗИЛ - 433110 виконав учень групи № 84, який навчається за професією: «Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорій "B" і "C" А.І. Златін Консультант: С.Г.Холодна м.Макіївка 2011р.

Слайд 2

Розділ № 1 Загальна частина

Слайд 3

2 серпня (20 липня по старому стилю) 1916 р. в Тюфелевому гаю відбувся урочистий молебень і закладка автомобільного заводу (АМО) 1 листопада 1924 був створено першу півторатонну вантажівку АМО-Ф-15. У 1925 році завод був перейменований в 1-й Державний автомобільний завод (колишній АМО). У 1927 році завод очолив І.А.Ліхачев, з ім'ям якого пов'язаний інтенсивний розвиток підприємства. У 1956 р. помирає Іван Олексійович Лихачов і заводу присвоюється його ім'я. 13 липня 1971 ЗІЛ став Виробничим Об'єднанням (ПО ЗИЛ), до складу якого увійшли 17 заводів. 23 вересня 1992 ПО ЗИЛ було приватизовано першим у галузі і одним з перших з числа найбільших підприємств Росії і перетворено у Відкрите Акціонерне Московське Товариство "Завод імені І. А. Лихачова" (АМО ЗИЛ) зі збереженням торгової марки "ЗИЛ"

Слайд 4

1 листопада 1924 був створено першу півторатонну вантажівку АМО-Ф-15 АМО-Ф-15 був двовісний задньопривідний вантажний автомобіль малої вантажопідйомності. Силовою установкою був 4- циліндровий рядний карбюраторний двигун Ф-15 з вертикальним розташуванням циліндрів і нижнім розташуванням клапанів потужністю 35 к.с. (25,7 кВт). В якості палива використовувався недефіцитний низькооктановий автомобільний бензин. Живлення двигуна паливом - самопливом з бака до карбюратора двигуна. Запас ходу по паливу при русі по шосе становив 300 км (місткість паливного бака 70 л). Охолодження двигуна - повітряне. Для створення потоку охолоджуючого повітря замість вентилятора використовувався маховик двигуна, до якого кріпилися спеціальні лопатки. Повітря до нього надходило через спеціальний кожух. Пуск двигуна - за допомогою рукоятки.