X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Маніпуляції

Завантажити презентацію

Маніпуляції

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Маніпуляції Підготувала: Студентка групи П-21 Манілець Аліна

Слайд 2

Маніпуляція - це не насилля, а спокуса; її сила і найбільша небезпека для людини найчастіше виявляється у підступності. Кожна людина, щоб ефективно опиратися маніпулятивному впливу, насамперед мала б бути навантаженою відповідальністю, яка робить її здатною вистояти у протистоянні з підступним ворогом і не впасти у спокусу.

Слайд 3

Жертвою маніпуляції людина може стати тільки в тому випадку, якщо вона не встояла у своїй істині або якщо особистої істини, у непохитності якої вона була б твердо переконана, у неї немає взагалі. Маніпуляція насамперед тому стає можливою, що людина, на яку вона скерована, виступає як співавтор, співучасник маніпулятора, оскільки в її свідомості є місце для іншого, відкритість йому, спокусливе бажання і готовність зустрітися з іншим голосом і почути його.

Слайд 4

Види маніпуляцій

Слайд 5

Психологічні маніпуляції Психологічна маніпуляція – тип соціального, психологічного впливу, соціально-психологічний феномен, що представ- ляє собою прагнення змінити сприйняття або поведінку інших людей за допомогою прихованої, облудної або насильницької тактики. Оскільки, як правило, такі методи просувають інтереси маніпулятора, часто за рахунок інших людей, вони можуть вважатися експлуатаційними, насильницькими, нечесними і неетичними.

Слайд 6

Як маніпулятори управляють своїми жертвами Харрієт Брейкер ідентифікувала наступні основні способи, якими маніпулятори управляють своїми жертвами: Позитивне підкріплення - похвала, поверхневе співчуття, надмірні вибачення; гроші, схвалення, подарунки; Негативне підкріплення - позбавлення від проблемної, неприємної ситуації в якості нагороди, наприклад, "якщо ти мені дозволиш зробити з тобою те-то і те-то, я тобі дозволю не робити домашнє завдання". Нестійке або часткове підкріплення - може заохотити жертву упиратися - наприклад, у більшості форм азартних ігор гравець може вигравати