X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Тхір степовий.

Завантажити презентацію

Тхір степовий.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тхір степовий. Природоохоронний статус: зникаючий!!!

Слайд 2

Тхір степовий Тхір степовий, або світлий тхір (Mustela eversmanni) - хижий ссавець роду Мустела родини Мустелові, або куницеві. Поширений на всій території України, але в багатьох місцях зник.

Слайд 3

Поширення тхора степового Степовий тхір на заході зустрічається від Югославії і Чехії, а далі на схід по лісостепу, степу і напівпустель Росії від Забайкалля і до Середнього Амура, а також в Середній і Центральній Азії до Далекого Сходу і Східного Китаю. В останнє століття ареал степового тхора помітно розширився на захід і частково на північ.

Слайд 4

Основні параметри тіла Тхір степовий є найбільшим із тхорів. Зовнішній вигляд типовий для дрібних куницевих. Довжина тіла 52-56 см, хвоста - до 18 см, маса тіла до 2 кг. Довжина тіла самців - 30-77 см, самиць - 26-52 см; маса, відповідно: 0,48-1,5 кг та 0,35-0, 76 кг.

Слайд 5

Волосяний покрив Тхір степовий відрізняється високим, але рідкісним волосяним покривом, завдяки чому крізь шерсть добре видно густе світле підшерстя. Хутро влітку набуває рудувато-жовтуватого, а взимку - білясто-вохряного забарвлення.

Слайд 6

Забарвлення тіла Характерним є також темне забарвлення лап та кінця хвоста. Своєрідно розфарбовані очі і ніс мордочки, що нагадує чорно-буру маску. Має цінне хутро. Раніше був мисливським видом.