X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Одуд

Завантажити презентацію

Одуд

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Акція “Птах року – 2012” Робота учня 9 кл. Нововоскресенської ЗОШ Киричука Вадима

Слайд 2

Він яскравим прикрашений чубом, Дім його у дуплі сухому, Його знає увесь народ, Птаха цього назвали …

Слайд 3

Птах року - 2012 ОДУД

Слайд 4

Як виглядає одуд - це невелика яскрава птаха з довгим вузьким дзьобом і чубом, що розкривається у вигляді віяла. Тіло витягнуте, крила - строкаті. Хвіст середньої довжини. Темний перистий чуб іржаво – жовтого кольору, кожна пір'їна має чорний кінчик.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Ареал проживання Одуд широко розповсю- джений у південних і центральних регіонах Європи і Азії, також на всій території Африки. В Україні віддає перевагу рівнинам, більш-менш густо зарослим деревами. Особливо полюбляє місцевості, у яких поля і луки ідуть разом з деревними насадженнями.

Слайд 8

Поведінка одуда Він обережний і лякливий. У момент небезпеки притискується до землі, з піднятим догори дзьобом, завмирає, маскуючись. У такому стані перебуває, поки не мине загроза.

Слайд 9

Голос одуда такий же особливий, як і його зовнішність. Глухий, злегка гортанний, його крик схожий на “уп-уп-уп”, “Уд-уд-уд”. Сидячи невисоко на дереві, птах нагадує про себе голосною, хоч і нескладною піснею – “тут-тут!”, “худо тут!”