X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Міжнародний день Чорного моря

Завантажити презентацію

Міжнародний день Чорного моря

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

СВІТ, В ЯКОМУ МИ ЖИВЕМО (матеріали для години спілкування) 31 жовтня – Міжнародний день Чорного моря

Слайд 2

Ти найпрекрасніше в світі, Чорне море моє…

Слайд 3

Чи знаєте ви, що… Чорне море в минулому мало різні назви: стародавні греки називали його Понт-Аксинським (негостинне море), а після успішної колонізації берегів Причорномор’я Понт-Евксинським (гостинне море). Арабські мандрівники і письменники – Руським. Київський літопис – Понтійським.

Слайд 4

Назва “ Чорне море ” вперше згадується в літописах ХІІІ ст.

Слайд 5

Чому море назвали Чорним? Згідно однієї з гіпотез турки і татари, які задумали підкорити місцеве населення, зустріли шалений опір диких племен і назвали море Караденіз, тобто погане – Чорне. Інша гіпотеза ссилається на те, що під час штормів морська вода темніє так сильно, що стає абсолютно чорною.

Слайд 6

Море посилає сигнал SOS 20 країн Європи зливають свої відходи в Чорне море, в тому числі через Дунай, Прут, Дніпро на його саму мілководну частину, де зароджуються 65% всіх живих організмів і розташовані основні нерестилища. Найнебезпечнішою зоною щодо забруднення нафтопродуктами є Одеський та Керченський порти, Севастопольська бухта.

Слайд 7

Одеський морський порт

Слайд 8

Одеський морвокзал

Слайд 9

Одеський припортовий завод