X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чим снідає їжачок?

Завантажити презентацію

Чим снідає їжачок?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Чим снідає їжачок ? Презентацію підготувала вчитель початкових класів Білоцерківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3 ім. Т. Г. Шевченка Богдан Ірина Леонідівна 1 клас

Слайд 2

Котиться клубочок Зовсім без ниточок. Замість ниточок –  Триста колючок. Загадки Лиш торкнись до колючок –  Він згортається в клубок. Не вгадаєте ніяк? Підказати Вам? Вдень я сплю, а прийде ніч, Отоді вже – інша річ! Я виходжу полювати –  Стережись, мишва хвостата! Не злічу вже, скільки штук За життя я з’їв гадюк. Я колючий, мов будяк, А зовуть мене …

Слайд 3

Їжачки – це невеликі звірі ( ссавці ) . Довжина їх зазвичай становить 20-30 см. Вага – 700-800 г. Тривалість життя – 4-7 років. Їжачки мають поганий зір, але досить хороший слух і нюх. 

Слайд 4

Спосіб життя у них практично нічний. На зиму вони впадають у сплячку. Їх серця сповільнюють ритм від 180 ударів на хвилину до 20-60. А вдихають в цей період вони всього 1 раз в хвилину.

Слайд 5

Для сплячки просто необхідний жир. Його їжачок зобов’язаний «нагуляти» з осені. Адже якщо пішов недостатньо вгодований в сплячку – може навіть загинути під час такої «голодної» зимівлі.

Слайд 6

Кормів їжак ніколи на зиму не заготовлює. Головним його запасом є жир, що добре набраний з осені. Сплячка триває в період з жовтня по квітень. З норки колючі звірятка виходять при температурі близько 15 градусів.

Слайд 7

Вони чудово бігають: до 3 м / с, відмінно вміють стрибати і плавати.

Слайд 8

Їжаки - комахоїдні тварини. Вони надають перевагу живому корму: комахам, рептиліям.Тому вони дуже бажані на ділянках землі, де зустрічаються різні змії і вужі.

Слайд 9

Вдень їжаки сплять у своїх норах чи гніздах, а вночі виходять на полювання.

Слайд 10

Із настанням темряви їжачиха разом зі своїми їжаченятами вилазять із нори та обходять свої мисливські угіддя в пошуках їжі.

Слайд 11

Основним меню даних звірів є комахи (жуки, щипавки) і їх личинки, слимаки, равлики, дощові черв’яки.

Слайд 12

Іноді їжак живиться рослинною їжею, зокрема листям салату, плодами, ягодами, жолудями, а також грибами.

Слайд 13

Їжаки малочутливі до отрути. Через те їхньою їжею можуть стати бджоли, джмелі, скорпіони. Їхні укуси не смертельні для їжака.

Слайд 14

Під час полювання їжаків підстерігає небезпека. У них є вороги, які не бояться гострих колючок. Це хижі птахи, лисиця,

Слайд 15

Надійний захист від нападу хижаків на їжачка – це його колючки.

Слайд 16

Поїдаючи шкідливих комах, мишей , їжаки приносять людям користь. Значення для людей Завдають шкоди лісовому і польовому господарствам. Руйнують пташині гнізда. Але користі набагато більше, ніж шкоди. Тому їжаків слід охороняти.

Слайд 17

Використані джерела: http://a-ra-bes-ka.livejournal.com/103428.html http://vk.com/id59886687 www.proza.ru/2011/06/20/898 wow.ekabu.ru horsefarme.ucoz.ru

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство