X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT
Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Права дитини"

ДЕКЛАРАЦИЯ ПРАВ РЕБЕНКАВсе дети имеют право на все то, о чем говорится ниже, независимо от их цвета кожПринцип 2Принцип 3Принцип 4Принцип 5Принцип 6Принцип 7Принцип 8Принцип 9Принцип 10
1 / 11
  • Play
ДЕКЛАРАЦИЯ ПРАВ РЕБЕНКА
Все дети имеют право на все то, о чем говорится ниже, независимо от их цвета кожи, пола, языка, религии, политических и других убеждений, а также независимо от места рождения и положения своих родителей. Все дети имеют право на все то, о чем говорится ниже, независимо от их цвета кожи, пола, языка, религии, политических и других убеждений, а также независимо от места рождения и положения своих родителей.
Принцип 2
Принцип 3
Принцип 4
Принцип 5
Принцип 6
Принцип 7
Принцип 8
Принцип 9
Принцип 10

Сервіс створений для учнів та студентів України

У навчальному процесі школярів та студентів часто виникає потреба в якісній та інформативній презентації. Наш сервіс надає безкоштовну можливість публікувати свої презентації PowerPoint в Інтернеті. Для розміщення презентації у базі, користувачу потрібно лише авторизуватися через будь-яку соціальну мережу Рунету. Публікація Вашої презентаційної розробки у нас на сайті надасть можливість зручно поділитися нею з Вашими друзями та колегами.
Все це можливо завдяки вбудованому на сайті плеєру презентацій, який виключає пересилку файлів поштою або завантаження їх на файловий хостинг. Вам достатньо завантажити презентацію і вона автоматично опиниться у базі порталу у вигляді посилань на скачування та плеєр . Вам залишиться лише поділитись посиланням з друзями або опублікувати його в соціальній мережі. Ваші друзі зможуть подивитись презентацію за допомогою будь-якого пристрою, навіть не маючи програми PowerPoint.