X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
квілінг

Завантажити презентацію

квілінг

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Квілінг (Quilling) -вид творчості , що представляє собою старовинну техніку обробки паперу – паперову філігрань або папероскручування. Чому було обрано саме роботу з папером? Універсальність паперу важко переоцінити. Папір знаходить примінення майже у всіх галузях діяльності людини. Творчість – не виключення. Папір – дуже виразний та піддатливий матеріал. З нього можна створити цілий світ. Існує багато видів паперової творчості. В нашій країні найбільш відома паперова творчість орігамі, проте це лише один з напрямків серед народних паперових мистецтв. Дуже цікавим видом роботи з папером виявився квілінг. Ця техніка базується на закручуванні і моделюванні за допомогою спеціального інструменту (намоточна котушка) паперових смужок шириною від 3мм до 20мм.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Пізнавальна – дає змогу учням отримувати нові знання, отримувати нові практичні вміння та навички. Виховна – сприяє формуванню вміння раціонально використовувати час та матеріали для виконання робіт. 3. Розвивальна – формує творче мислення, вміння міркувати, робити розрахунки, ескізи, викликає інтерес і потребу в інших знаннях та вміннях. 4. Евристична – дає змогу самостійно творити, використовувати нові техніки та способи виготовлення виробів, оволодівати новими прийомами діяльності.

Слайд 6

Значення техніки квілінгу як дидактичного засобу навчання у гуртку: розвиває моторику рук; розвиває сприйняття, почуття; розвиває естетичний смак; розвиває спостережливість, увагу, уяву; сприяє розвитку всіх розумових процесів; ініціює творче мислення, фантазію; підвищує рівень художньо-естетичного сприймання; збагачує життєвий та художній досвід, емоційну сферу; сприяє ознайомленню з довкіллям, новими матеріалами, інструментами; сприяє опануванню різних типів практичної роботи; розвиває здатність правильно складати план виконання робіт, особливо при виготовленні великих форм; стимулює пошукову діяльність, здатність виконувати завдання різними способами.

Слайд 7

1.Пізнавальна: оволодіння знаннями про папір, його виробництво, види, властивості, способи конструювання з паперу; 2. Практична: формування вмінь і навичок роботи з папером; виготовлення виробів у різних техніках, застосування основних прийомів роботи; 3. Творча: формування творчої особистості, емоційний, фізичний та інтелектуальний розвиток; задоволення потреби особистості у творчій самореалізації; 4. Соціальна:виховання культури праці; формування дружніх стосунків у колективі; відчуття відповідальності, колективізму, взаємодопомоги. Навчання техніці квілінг в навчальному процесі дозволяє формувати компетентність вихованця