X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Спірічуелс

Завантажити презентацію

Спірічуелс

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Cпірічуелс Підготувала Учениця 11-А класу Орлик Юлія

Слайд 2

Спірічуелс, - духовні пісні афроамериканців. Як жанр спірічуелс оформився в останній третині XIX століття в США в якості модифікованих невільничих пісень чорних американського Півдня (в ті роки вживався термін «джубіліз»). Джерелом негритянських спірічуелс є духовні гімни, завезені в Америку білими переселенцями.

Слайд 3

Тематику спірічуелс становили біблійні старозавітні сюжети, які пристосовувалися до конкретних умов повсякденного життя і побуту негрів і піддавалися фольклорної обробці. Вони поєднують у собі характерні елементи африканських виконавських традицій (колективна імпровізація, характерна ритміка з яскраво вираженою поліритмія, гліссандовие звучання, нетемперованому акорди, особлива емоційність) зі стилістичними рисами американських пуританських гімнів, що виникли на англокельтской основі.

Слайд 4

Спірічуелс мають вопросо-відповідну (респонсорном) структуру, що виражається в діалозі проповідника з прихожанами. Спірічуелс значно вплинули на зародження, формування та розвиток джазу. Багато з них використовуються джазовими музикантами в якості тем для імпровізацій

Слайд 5

SPIRITUALS - це Пісні-народ втомлений в серці Пісні-нещасні люди Красиві вирази з людського досвіду

Слайд 6

Пісні спрірічуелсів Exile - «Let My People Go" Trouble - "я відвідали в бурю So Long" Strife - "не збирається Нехай ніхто Turn Me 'Round" Приховування - "Ні Притулок Там, внизу" Обмацування (в сторону якась невидима сила) - "Over My Head I Hear Music б у небо" Зітхання для відпочинку (в кінці життя) -    "Скоро я буду робити"

Слайд 7

"Але через все горе і скорботу пісня в них дихає надією -. Вірить в кінцеву справедливість речей" Вільям Е. Б. Дюбуа