X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВАШ БЕЗЦІННИЙ ВНЕСОК У БЛАГОЧИННІСТЬ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

Завантажити презентацію

ВАШ БЕЗЦІННИЙ ВНЕСОК У БЛАГОЧИННІСТЬ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Акція “ВАШ БЕЗЦІННИЙ ВНЕСОК У БЛАГОЧИННІСТЬ” для благодійників назустріч відзначення Міжнародного дня інвалідів Зігріймо добротою, допомогою та підтримкою людей з обмеженими можливостями та нужденних. Віддаючи, збагачуємося душею! 5 причин стати благочинником Українського Червоного Хреста: Товариство Червоного Хреста України є провідною неурядовою організацією, яка займається гуманітарною діяльністю (з 1918 року). Разом ми допоможемо ще більшій кількості обездолених. Червонохресні організації цінують будь-яку допомогу: продукти харчування, одяг, взуття, ковдри, подушки, засоби гігієни, побутову техніку, миючі засоби, канцтовари, медикаменти, інвалідні візки, милиці та ін.. Не менш важливі й благодійні послуги: перукарські, хімчистки, прання, ремонт, прибирання та упорядкування осель і садиб тощо. Наші принципи співпраці: відкритість, достовірність, своєчасність. Товариство відповідально та професійно звітує перед партнерами. Співпраця з Червоним Хрестом - це чудова можливість продемонструвати соціальну спрямованість Вашої організації чи особистої діяльності. Акції, що проводяться червонохресними організаціями висвітлюються у ЗМІ, а ім’я спонсорів завжди фігурує на сайті Товариства та сайтах регіональних червонохресних організацій, а також в журналі “Вісник Червоного Хреста України”.

Слайд 2

Вони вже простягли “руку допомоги” немічним: Голова Правління ВАТ ”Темп” Праворський І.М. з м.Хмельницька подарував багатодітній родині Ковальових (9 дітей) з м.Деражня газовий котел вартістю 1тис. 500грн. Луганська обласна організація Товариства Червоного Хреста України разом з органами місцевої влади за підтримки американської громадської організації «Міжнародна допомога і розвиток, інк» впродовж січня поточного року вручила 270 особам з обмеженими можливостями інвалідні візки. В селі Калинівка Чернігівського району Запорізької області є комунальна установа для дітей з вадами розвитку. Цього року завдяки Запорізькій обласній організації Червоного Хреста отримала цінний дарунок від благодійників із Великобританії – ліфт-підйомник для переміщення дітей з захворюваннями опорно-рухового апарату. Загальна вартість гуманітарного вантажу склала 2400 фунтів стерлінгів. Інвалід другої групи Урецький Сергій Петрович, почувши про навчання на базі обласної червонохресної організації комп'ютерної грамотності пенсіонерів та інвалідів, загорівся ідеєю навчитися працювати на комп’ютері та завдяки цьому знайти додатковий заробіток до своєї скромної пенсії. Запорізький Червоний Хрест не лише взяв самотнього інваліда на навчання, а й подарував йому власний комп'ютер отриманий раніше в якості гуманітарної допомоги від “Індустріал Банку” у м.Запоріжжі, яким керує Леонід Гребінський. Харківська обласна організація Товариства Червоного Хреста України стала партнером секції тенісистів-колясочників та в межах програми «ITF Silver Fund» отримала від Міжнародної Федераціїї тенісу спортивні інвалідні візки в якості гуманітарної допомоги. У лютому 2012 року харківські тенісисти–колясочники представили збірну України у кваліфікаційному турнірі Кубку світу. Фінансова Група Порше минулого року надала підтримку лікарні Червоного Хреста у Вижницькому районі Чернівецької області. Виділені компанією 40 тисяч гривень матеріальної допомоги витрачені на харчування, закупівлю постільної білизни та нового обладнання для лікарні. А в жовтні 2012 року компанією надано 90тис. Грн. на ремонт Хоспісу Червоного Хреста в місті Коростені Житомирської області. “Наша компанія прагне допомагати тим, хто цього насправді дуже потребує!” – говорить генеральний директор Порше Лізинг Україна Йозеф Граф.