X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Представники Віденської музичної школи

Завантажити презентацію

Представники Віденської музичної школи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему «Представники Віденської музичної школи»

Слайд 2

План 1. Жозеф Гайдн. 2. Творчий доробок Гайдна. 3. Вольфганг Амадей Моцарт. 4. Видатні твори Моцарта. 5. Людвиг ван Бетховен. 6. Музичний доробок Бетховена. 7. Список використаної літератури. 8. Висновок.

Слайд 3

Класичний симфонізм Гайдна В історію світової музичної культури Жозеф Гайдн (1732-1809) увійшов як творець класичної симфонії, котра до сьогодні залишається провідним жанром музичного мистецтва.

Слайд 4

Творчий доробок Гайдна вражаючий. Він є автором 104 симфоній, 83 струнних квартетів, 52 клавірних сонат, 24 опер. Творчість Гайдна вже за життя композитора набула європейського визнання і по праву була оцінена сучасниками.

Слайд 5

Вольфганг Амадей Моцарт (1756 – 1791)

Слайд 6

Шлях Вольфганга Амадея Моцарта у музиці починався яскраво. З раннього дитинства його ім’я стало легендою. У чотири роки йому необхідно було три години, щоб розучити менует і тут же зіграти його. У шість років він разом з батьком Леопольдом Моцартом гастролював з концертами Європою. В одинадцять – створив першу оперу, а в чотирнадцать – диригував на прем’єрі власної опери в театрі Мілану. В тому ж році він отримав почесне звання академіка музики.

Слайд 7

Моцарт В історію музичної культури Моцарт увійшов як неперевершений творець симфонічної музики, творець жанру класичного концерту, автор «Реквієму» і трьох оперних шедеврів: «Весілля Фігаро», «Дон Жуана» і «Чарівної флейти».