X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПАМ’ЯТКИ АРХІТЕКТУРИ УКРАЇНИ

Завантажити презентацію

ПАМ’ЯТКИ АРХІТЕКТУРИ УКРАЇНИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПАМ’ЯТКИ АРХІТЕКТУРИ УКРАЇНИ (кінець X – початок XXст.)

Слайд 2

РОМАНСЬКИЙ СТИЛЬ X-XIIст. Десятинна церква (Церква Успіння Пресвятої Богородиці Десятинна). Перша кам’яна церква Русі. Спасо-Преображенський собор в Чернігові. Один з найдавніших збережених соборів в Україні.

Слайд 3

Успенський собор у Володимирі. Побудований великим князем Андрієм Боголюбським в 1158-1160 рр . П’ятницька церква в Чернігові. Побудована в кінці XII – початку XIII ст. Кам’яна церква святого Пантелеймона в Галичі. Побудована наприкінці XII ст. на замовлення князя Романа Мстиславича.

Слайд 4

Собор Бориса і Гліба в Чернігові Пам’ятка архітектури домонгольської доби. Побудував чернігівський князь Давид Святославич в 1123 році.. Михайлівський собор Видубецького монастиря зведений у 1070-1088рр. князем Всеволодом Ярославичем. Кирилівська церква. Збудована в 1139р. на околиці стародавнього Києва – Дорогожичах.

Слайд 5

ГОТИКА XII-XVIст. Кам’янець-Подільська фортеця. Перші згадки датуються XI-XII ст. Фортеця складається з 2-х частин:: Стара та Нова фортеці. Хотинська фортеця – фортеця XIII-XVIII ст. Входить до семи чудес України. Веде свій початок від Хотинського форту, що був створений ще у IX ст. князем Володимиром Великим..

Слайд 6

Замок Любарта або Луцький замок. В’їзна вежа замку. Будівництво тривало з 1350 по 1430рр. Руїни вежі у Столп’єму (село Столп) на Холмщині. Середина XIII ст. Покровська церква-фортеця в с. Сутківці на Поділлі. Початок будівництва 1476 році. Троїцька церква в с. Зимне на Волині (XV ст.).