X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Книга рекордів Гіннеса

Завантажити презентацію

Книга рекордів Гіннеса

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Книга рекордів Гіннеса Найменші тварини

Слайд 2

Найменший песик Найменший песик досягає у висоту всього 12,4 сантиметрів. Це Дакі, яка навіть для своєї породи, чіхуахуа, виглядає крихіткою. Живе собачка в Чарльтоні, Массачусетс, США, і занесена в Книгу Рекордів Гіннеса як найменший у світі пес.

Слайд 3

Найменша змія Найменша змія у світі має довжину всього 10,1 сантиметрів. Це змія виду Leptotyphlops carlae. Жодна з дорослих особин цього виду не перевищує 10-10,5 сантиметрів у довжину. Знайдена змійка на Карибських островах. Вченого, який знайшов крихітного плазуна, звали Блейр Хеджес.

Слайд 4

Найменша рибка Найменша рибка, вид Paedocypris progenetica, знайдена на Суматрі в 2006 році. Довжина дорослої особини не перевищує 0,8 сантиметрів, що тим більше дивно, якщо знати, що рибка ця відноситься до коропових. Так-так, ця мініатюрна рибка є прямим родичем велетня-коропа. Ось такі бувають цікаві казуси у світі природи.

Слайд 5

Найменший кінь Найменший кінь. Його висота до гриви складає 43 сантиметри. Правда, конячка ця виведена фахівцями, так що її поява - не випадковість. Цей вид коней був створений фахівцями з вирощування мініатюрних коней, Полемо і Каєм Гесслінгами. Кобила на ім'я Тамбеліна, ріст якої якраз і складає 43 сантиметри, є найменшим на даний момент конем у світі.

Слайд 6

Найменший кіт Найменший кіт виріс всього до 15,5 сантиметрів у висоту і 49 сантиметрів у довжину (разом з хвостом). Звуть кота Mr. Peebles, і живе він в центральному Іллінойсі. До речі, вид, до якого відноситься цей кіт, не є карликовим. Рекорд був засвідчений представниками Книги Рекордів Гіннеса у 2004 році.

Слайд 7

Найменший хом'як Тепер яскравий представник світу гризунів - Хом'як Peewee, який живе у Великобританії, доріс всього до 2,5 сантиметрів. Це звичайний хом'як, зовсім не карликового виду, просто він з якоїсь причини перестав рости, коли йому було всього три тижні. Брати і сестри Peewee вже давно досягли 5 сантиметрів в довжину, як і належить дорослим хом'якам.