X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
книга рекордів Гіннеса. Найменші тварини

Завантажити презентацію

книга рекордів Гіннеса. Найменші тварини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Книга рекордів Гіннеса Найменші тварини

Слайд 2

Найменший песик Найменший песик досягає у висоту всього 12,4 сантиметрів. Це Дакі, яка навіть для своєї породи, чіхуахуа, виглядає крихіткою. Живе собачка в Чарльтоні, Массачусетс, США, і занесена в Книгу Рекордів Гіннеса як найменший у світі пес.

Слайд 3

Найменша змія Найменша змія у світі має довжину всього 10,1 сантиметрів. Це змія виду Leptotyphlops carlae. Жодна з дорослих особин цього виду не перевищує 10-10,5 сантиметрів у довжину. Знайдена змійка на Карибських островах. Вченого, який знайшов крихітного плазуна, звали Блейр Хеджес.

Слайд 4

Найменша рибка Найменша рибка, вид Paedocypris progenetica, знайдена на Суматрі в 2006 році. Довжина дорослої особини не перевищує 0,8 сантиметрів, що тим більше дивно, якщо знати, що рибка ця відноситься до коропових. Так-так, ця мініатюрна рибка є прямим родичем велетня-коропа. Ось такі бувають цікаві казуси у світі природи.

Слайд 5

Найменший кінь Найменший кінь. Його висота до гриви складає 43 сантиметри. Правда, конячка ця виведена фахівцями, так що її поява - не випадковість. Цей вид коней був створений фахівцями з вирощування мініатюрних коней, Полемо і Каєм Гесслінгами. Кобила на ім'я Тамбеліна, ріст якої якраз і складає 43 сантиметри, є найменшим на даний момент конем у світі.

Слайд 6

Найменший кіт Найменший кіт виріс всього до 15,5 сантиметрів у висоту і 49 сантиметрів у довжину (разом з хвостом). Звуть кота Mr. Peebles, і живе він в центральному Іллінойсі. До речі, вид, до якого відноситься цей кіт, не є карликовим. Рекорд був засвідчений представниками Книги Рекордів Гіннеса у 2004 році.

Слайд 7

Найменший хом'як Тепер яскравий представник світу гризунів - Хом'як Peewee, який живе у Великобританії, доріс всього до 2,5 сантиметрів. Це звичайний хом'як, зовсім не карликового виду, просто він з якоїсь причини перестав рости, коли йому було всього три тижні. Брати і сестри Peewee вже давно досягли 5 сантиметрів в довжину, як і належить дорослим хом'якам.

Слайд 8

Найменший хамелеон Найменші хамелеони у світі відносяться до виду Brookesia Minima. Тварини досягають у довжину (у дорослому стані!) всього 1,2 сантиметри. Водяться вони в дощових лісах Мадагаскару. Я навіть не уявляю, як таку крихітку, та ще й яка вміє міняти власне забарвлення, взагалі хтось зміг виявити. Напевно, вже дуже спостережливий попався вчений, погодьтеся...

Слайд 9

Найменша ящірка Найменша ящірка досягає в довжину в дорослому стані 16 міліметрів. Ця ящірка може поміщатися на невеликій монеті. Думаю, для виявлення подібної крихітки знадобилося не менше зусиль, чим для виявлення хамелеона з попереднього пункту. До речі, Sphaerodactylus ariasae була виявлена на Британських островах Вірджинії.

Слайд 10

Найменша корова А ось і знову ссавці: Найменша корова досягає у висоту 81 сантиметри. Це досить рідкісний підвид індійської породи корів "Vechur". На фото показана 16-річна корова цього виду поряд із звичайною коровою, якій шість років від народження. Виглядає все це, неначе корова-мама стоїть поряд зі своїм телям, хоча, насправді, "теля" на десять років старше.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство