X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
загальноосвітня школа №1 Слов’янської міської ради Донецької області

Завантажити презентацію

загальноосвітня школа №1 Слов’янської міської ради Донецької області

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вас вітає загальноосвітня школа №1 Слов’янської міської ради Донецької області Одним з напрямків роботи школи є дослідницько-експериментальна діяльність учнів у рамках МАН України

Слайд 2

Філологічний напрямок Мурадова Тамара (10 клас, 2009 рік) брала участь в конкурсі захисту наукових робіт (Слов’янське відділення МАН при ДДПУ) з теми «Інтерпретація Лесею Українкою народнопоетичної міфології у драмі-феєрії «Лісова пісня» і стала лауреатом міського конкурсу захисту наукових робіт. Науковий керівник – Шилова Т.О.

Слайд 3

Щороку в школі зростає кількість дітей, які бажають займатись науково-дослідницькою діяльністю, зокрема – гуманітарними дисциплінами. Основою для такої діяльності є робота психолога. Даний напрямок веде І.С. Ажнакіна. Учні із задоволенням досліджують проблеми, що цікавлять їх та їхніх друзів з наукової точки зору.

Слайд 4

В 2011 році на базі ЗОШ №1 було проведено дослідження зв’язку самооцінки на депресії в підлітковому віці ученицею 11-А класу Погрібною Валерією. Результати представлено в роботі МАН «Вплив самооцінки на виникнення депресії в підлітковому віці». Валерія стала лауреатом міського конкурсу - захисту наукових робіт.

Слайд 5

Школярі продовжують свою діяльність в гуманітарному напрямку. 10-класник Кривошеєв Леонід провів дослідження сенсо-життєвих орієнтацій старшокласників – актуальна тема на сьогоднішній день . Успішно захистивши роботу “ Особливості сенсо-життєвих орієнтацій та направленості особистості в старшому підлітковому та юнацькому віці” на міському етапі конкурсу став кандидатом члени МАН України, готується до обласного.

Слайд