X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Пам'ять комп'ютера (Пам'ять ПК)

Завантажити презентацію

Пам'ять комп'ютера (Пам'ять ПК)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПЗП (Постійний запам’ятовуючий пристрій) Призначений тільки для читання. Інформація заноситься лише раз і зберігається постійно.

Слайд 2

Оптичний диск носій даних у вигляді пластикового чи алюмінієвого диска, призначеного для запису й відтворення звуку, зображення, буквенно-цифрової інформації тощо за допомогою лазерного променя

Слайд 3

НПЗП (Напівпостійний запам’ятовуючий пристрій) Інформація може бути занесена до спеціального режиму, який називається режимом програмування. Інформація може тільки считується.

Слайд 4

Кеш пам’ять Це надшвидка пам’ять призначена для прискорення роботи комп’ютера. В ній зберігаються і найчастіше використовується інформація.

Слайд 5

Принцип фон Неймана Архітекту ра фон Не ймана -архітектура електронних обчислювальних машин, основною відмінністю якої від інших подібних архітектур є спільне зберігання даних та машинних команд в комірках однієї й тієї ж пам'яті, що унеможливлює їх розрізнення за способом представлення або кодування. Обчислювальна машина є машиною з архітектурою фон Неймана, якщо: -Програма та дані зберігаються в одній загальній пам'яті. -Кожна комірка пам'яті машини ідентифікується унікальним номером, який називається адресою. -Різні слова інформації (команди та дані) розрізняються за способом використання, але не за способом кодування та структурою представлення в пам'яті.

Слайд 6

Відеопам’ять В ній розміщені дані що відповідають зображенню на екрані.

Слайд 7

Жорсткий диск постійний запам'ятовувальний пристрій ЕОМ. Епітет "постійний" означає, що твердий диск, на відміну від оперативної пам'яті, продовжує зберігати дані після вимкнення струму.

Слайд 8

Гнучкі диски портативний носій інформації, який використовується для багаторазового запису та зберігання даних.

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика