X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Основи Інтернету"

Завантажити презентацію

"Основи Інтернету"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема. Основи Інтернету. Всесвітня павутина й пошук в Інтернеті

Слайд 2

Розгляд питань Призначення й структура мережі Інтернет. Адресація в Інтернеті, поняття IP-адреси, доменного імені та URL-адреси. Протоколи Інтернету. Способи підключення до Інтернету, функції провайдера.

Слайд 3

Мережа Інтернет (inter – між, network мережа; об'єднана мережа) Найбільша та найвідоміша з глобальних мереж, що об'єднує комп'ютери та комп'ютерні мережі на основі протоколів TCP/IP. За даними ООН кількість світових користувачів складає понад 1 млрд., в Україні – понад 8 млн. населення.

Слайд 4

Мережні протоколи Мережний протокол — це заснований на стандартах набір правил, що визначає принципи взаємодії комп'ютерів в мережі. Протокол також задає загальні правила взаємодії різноманітних програм, мережевих вузлів чи систем і створює таким чином єдиний простір передачі даних. Хост - будь-який вузол мережі, що відправляє або приймає дані через мережу (host). Хости взаємодіють між собою також за певними протоколами.