X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
миколаївська область

Завантажити презентацію

миколаївська область

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Слайд 2

Слайд 3

ЕТНІЧНИЙ СКЛАД НАСЕЛЕННЯ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Слайд 4

Пам'ятки національного значення Миколаївської області

Слайд 5

Миколаївська астрономічна обсерваторія Миколаївська обсерваторія — одна з найстаріших обсерваторій Східної Європи, заснована в 1821 році як морська. З 1912 року вона стає Миколаївським відділенням Головної (Пулковської) астрономічної обсерваторії (ГАО). У 1935 році була включена в мережу наукових установ Академії наук СРСР як Миколаївське відділення ГАО. У 1992 році стає самостійним науковим закладом України, а з 2002 року — Науково-дослідним інститутом «Миколаївська астрономічна обсерваторія». На даний момент знаходиться в підпорядкуванні Державного комітету України з питань науки, інновацій та інформатизації. Обсерваторія розташована в центральній частині міста Миколаєва на висоті 52 м над рівнем моря з географічними координатами: 31° 58' східної довготи і 46° 58' північної широти. Миколаївська обсерваторія була включена до Попереднього списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО від України. 

Слайд 6

Миколаївська астрономічна обсерваторія

Слайд 7

Свято-Микільський соборний храм — одна з визначних пам'яток міста Миколаєва, архітектурна пам'ятка державного значення.

Слайд 8

Миколаївський музей суднобудування і флоту Музей розташовано у старовинному будинку, що є пам'яткою історії та архітектуридержавного значення. Побудований за проектом архітектора П. Нейолова у стилі раннього російського класицизму наприкінці XVIII ст. Протягом 1794—1900 рр. будинок слугував помешканням та канцелярією головних командирів Чорноморського флоту. Тут проживали та працювали відомі адмірали М. С. Мордвінов, І. І. де-Траверсе,О. С. Грейг, М. П. Лазарєв, Б. фон-Глазенап, М. А. Аркас. За справами служби бували адмірали Ф. Ф. Ушаков, П. С. Нахімов, В. О. Корнілов, В. І. Істомін, Ф. Ф. Беллінсгаузен,Г. І. Бутаков та інші.