X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Комп’ютерні віруси та архіватори"

Завантажити презентацію

"Комп’ютерні віруси та архіватори"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Комп’ютерний вірус – це спеціально розроблена програма, здатна самостійно поширюватися, створювати власні копії, приєднувати їх до інших файлів з метою псування інформації, створюючи перешкоди в роботі комп’ютера.

Слайд 4

Будь-якого носія інформації Локальної мережі Інтернет-сайтів Електронної пошти.

Слайд 5

Повільна робота комп’ютера. Часті зависання та збої у роботі комп’ютера. Неправильна робота програм, які до цього працювали коректно. Змінення розмірів файлів. Зникнення файлів та папок або збільшення кількості файлів на диску. Зменшення обсягу вільної оперативної пам’яті. Виведення на екран несподіваних повідомлень, малюнків, подання непередбачених звукових сигналів. Неможливість завантаження операційної системи.

Слайд 6

Троянські віруси Віруси-неведимки (стелс – віруси) Мережні віруси

Слайд 7

Троянські віруси – це такі комп’ютерні програми, які вміють добре маскуватися під корисні програмні продукти.Вони здатні змінювати інформацію на дисках комп’ютера. Віруси –невидимки можуть виконувати будь-які шкідливі дії,властиві вірусам, але головною їх особливістю є те, що вониповністю або частково ховають свою присутність, перехоплюючи звертання до заражених об’єктів. Мережні віруси поширюються комп’ютерними мережами, шукають адреси інших комп’ютерів та розсилають ними свої копії.