X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Комп’ютерні мережі

Завантажити презентацію

Комп’ютерні мережі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Комп’ютерні мережі: класифікація, основні характеристики та принципи використання. Апаратне та програмне забезпечення комп’ютерних мереж.

Слайд 2

Комп’ютерна мережа.Комп’ютерна мережа – це група комп’ютерів, з’єднаних між собою за допомогою кабелів (іноді телефонних ліній або радіоканалів), що використовується для передачі інформації між комп’ютерами.

Слайд 3

Можливості комп’ютерних мережколективна обробка даних і обмін ними;спільне використання програм;спільне використання принтерів, модемів та інших пристроїв;

Слайд 4

Типи комп’ютерних мережКомп’ютерні мережі поділяються на локальні, регіональні, глобальні.Будь-яка мережа будується на основі кількох потужних комп’ютерів, які називають серверами.

Слайд 5

Локальна мережа (ЛОМ)Якщо мережа охоплює невелику кількість комп’ютерів, і обмежена простором, то її називають локальною

Слайд 6

регіональна (РОМ)Така мережа охоплює ціле місто, район, область.

Слайд 7

глобальна Розповсюджується на широкі простори, країни.Як правило глобальна мережа об’єднує локальні та регіональні мережі.

Слайд 8

Топологія локальних мереж (лом)Топологія – спосіб з’єднання комп’ютерів у мережу між собою.Основні топології: ієрархічна, горизонтальна, “зірка”, кільцева, комірчаста.