X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інтерактивний контент в електроному середовищі

Завантажити презентацію

Інтерактивний контент в електроному середовищі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

День початкової освіти Калейдоскоп ідей Шкільний світ

Слайд 2

Учні сьогодні дуже залежать від грифельних дощок, що коштують занадто дорого. Що робитиме учень, якщо його дошка розіб`ється? Вони будуть безграмотними. З виступу на зборах вчителів (1703)

Слайд 3

Учні сьогодні залежні від паперу. Вони не знають, як правильно користуватись грифельною дошкою, щоб не обсипати себе крейдою з ніг до голови. Що вони робитимуть, якщо паперу стане обмаль? Звіт директора школи (1815)

Слайд 4

Учні сьогодні занадто залежні від чорнил. Вони не знають, як правильно загострити ножем олівець. Перо та чорнила ніколи не замінять олівець! 1907 Журнал Національної асоціаії вчителів

Слайд 5

Учні сьогодні занадто залежні від чорнильних ручок. Коли в ручці закінчується чорнило, вони не можуть навчатись, тому що їм нічим писати. Це дуже сумна ситуація в сучасній освіті. Журнал «Сільський учитель» (1968)

Слайд 6

Учні сьогодні занадто залежні від кулькових ручок. Їх каліграфія стає дедалі гірша. Кулькові ручки не сприяють виробленню гарного каліграфічного почерку. Газета «Батьківський комітет» (1971)

Слайд 7

Кулькові авторучки зруйнують систему освіти в нашій країні. Учні постійно гублять або викидають старі й купують нові. Банківські службовці й офісні працівники ніколи не дозволять собі подібної розкоші. Журнал «Federal Teachers» (1979 р.)