X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Будова компьютера

Завантажити презентацію

Будова компьютера

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Будова комп'ютера Знайомство з комп'ютером

Слайд 2

Персональний комп'ютер Іноді говорять «персональний комп'ютер». Уточнення «персональний» тут не випадково - це означає свій, особистий, доступний більшості людей, адже існує велика кількість інших видів комп'ютерів, які персональними ніяк не назвати, - робочі станції для підприємств, сервери для зв'язку безлічі комп'ютерів в мережу і ін. надалі, кажучи «комп'ютер» ми матимемо на увазі іменний персональний комп'ютер. На сучасному ринку обчислювальної техніки різноманітність модифікацій і варіантів комп'ютерів величезно, але будь-який, навіть самий незвичайний комплект незмінно включає одні і ті ж види пристроїв.

Слайд 3

Базова конфігурація ПК Базова конфігурація ПК - мінімальний комплект апаратний засобів, достатній для початку роботи з комп'ютером. Системний блок; · Монітор; · Клавіатура; · Миша.

Слайд 4

Системний блок Системний блок - основний блок комп'ютерної системи. У нім розташовуються пристрої, що вважаються внутрішніми. Пристрої, що підключаються до системного блоку зовні, вважаються зовнішніми.

Слайд 5

Монітор Монітор - пристрій для візуального відтворення символьної і графічної інформації. Служить як пристрій виводу. Вони віддалено нагадують побутові телевізори.

Слайд 6

Клавіатура Клавіатура - клавішний пристрій, призначений для управління роботою комп'ютера і введення в нього інформації. Інформація вводитися у вигляді алфавітно-цифрових символьних даних.

Слайд 7

Миша Миша - пристрій «графічного» управління. При переміщенні миші по килимку на екрані переміщається покажчик миші, за допомогою якого можна указувати на об'єкти і/або вибирати їх. Використовуючи клавіші миші (їх може бути дві або три) можна задати той або інший тип операції з об'єктом.

Слайд 8

Периферійні пристрої ПК Периферійними називають пристрої, що підключаються до комп'ютера ззовні. Зазвичай ці пристрої призначені для введення і виведення інформації. Ось деякі з них: Принтер; · Сканер; · Модем; · DVB-карта і супутникова антена · Веб-камера

Слайд 9

Принтер Принтер служить для виведення інформації на паперовий носій (папір). Існують три типи принтерів: матричний · струменевий · лазерний

Слайд 10

Сканер Сканери служать для автоматичного введення текстів і графіки в комп'ютер. Сканери бувають двох типів: ручні планшетні. Ручний сканер для комп'ютера схожий на сканер, використовуваний в супермаркетах для прочитування штріх-кода. Такий сканер переміщається по листу з інформацією відрядкового уручну, і інформація заноситься в комп'ютер для подальшого редагування. Планшетний сканер виглядає і працює приблизно також, як і ксерокс - підводиться кришка, текст або малюнок поміщається на робоче поле, і інформація прочитується. Планшетні сканери у наш час зазвичай всі кольорові.

Слайд 11

Модем і DVB Модем або модемна плата служить для зв'язку видалених комп'ютерів по телефонній мережі. Модем буває внутрішній (встановлений усередині системного блоку) і зовнішній (розташовується поряд з системним блоком і з'єднується з ним за допомогою кабелю. DVB-карта і супутникова антена служать для так званого «асинхронного» підключення комп'ютера до мережі Інтернет. За наявності DVB-карты і супутникової антени для з'єднання з Інтернетом використовується два канали зв'язку: для передачі даних від користувача використовується модем, а для прийому - супутниковий канал, швидкість потоку даних в якому у декілька разів перевищує модемну.

Слайд 12

Веб-камера Для організації на безкрайніх Інтернету відеоконференцій (або просто базікання) стане в нагоді Веб-камера. За допомогою цих пристроїв (і, природно, швидких локальних мереж), можна у будь-який момент влаштувати нараду зі своїми співробітниками, не відриваючи їх від робочих місць. А це, як показує практика, дає вельми відчутну практичну користь.

Слайд 13

Питання Що означає «персональний комп'ютер»? Що таке «базова конфігурація ПК»? Які види моніторів ви знаєте? Що таке роздільна здатність миші? Чим відрізняються оптико-механічні і оптичні миші? Які ще пристрої введення інформації в комп'ютер ви знаєте?

Слайд 14

Просто анекдот Клієнт: -Щоб купити у вас системний блок, потрібно приходити зі своїм монітором? -Вам - потрібно! ------------------------------------- - Чи можна здати назад ваш товар, якщо він нам не підходить? - А в чому проблема? - Ми тут у вас монітор придбали, а він нічого не друкує!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика