X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Будова компьютера

Завантажити презентацію

Будова компьютера

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Будова комп'ютера Знайомство з комп'ютером

Слайд 2

Персональний комп'ютер Іноді говорять «персональний комп'ютер». Уточнення «персональний» тут не випадково - це означає свій, особистий, доступний більшості людей, адже існує велика кількість інших видів комп'ютерів, які персональними ніяк не назвати, - робочі станції для підприємств, сервери для зв'язку безлічі комп'ютерів в мережу і ін. надалі, кажучи «комп'ютер» ми матимемо на увазі іменний персональний комп'ютер. На сучасному ринку обчислювальної техніки різноманітність модифікацій і варіантів комп'ютерів величезно, але будь-який, навіть самий незвичайний комплект незмінно включає одні і ті ж види пристроїв.

Слайд 3

Базова конфігурація ПК Базова конфігурація ПК - мінімальний комплект апаратний засобів, достатній для початку роботи з комп'ютером. Системний блок; · Монітор; · Клавіатура; · Миша.

Слайд 4

Системний блок Системний блок - основний блок комп'ютерної системи. У нім розташовуються пристрої, що вважаються внутрішніми. Пристрої, що підключаються до системного блоку зовні, вважаються зовнішніми.

Слайд 5

Монітор Монітор - пристрій для візуального відтворення символьної і графічної інформації. Служить як пристрій виводу. Вони віддалено нагадують побутові телевізори.

Слайд 6

Клавіатура Клавіатура - клавішний пристрій, призначений для управління роботою комп'ютера і введення в нього інформації. Інформація вводитися у вигляді алфавітно-цифрових символьних даних.

Слайд 7

Миша Миша - пристрій «графічного» управління. При переміщенні миші по килимку на екрані переміщається покажчик миші, за допомогою якого можна указувати на об'єкти і/або вибирати їх. Використовуючи клавіші миші (їх може бути дві або три) можна задати той або інший тип операції з об'єктом.