X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Залізничний транспорт України

Завантажити презентацію

Залізничний транспорт України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Залізничний транспорт України

Слайд 2

Головними складовими залізничного транспорту є: 1) матеріальна (власне залізниця), що ділиться на інфраструктуру: залізнична колія і штучні споруди, пристрої сигналізації, централізації і блокування (СЦБ), контактна мережа 2) рухомий склад: тяговий (локомотиви) і нетяговий (вагони) — вантажні і пасажирські експлуатаційна, що в свою чергу ділится на: техічну експлуатацію — диспетчерське керування, розробка оптимальних прийомів керування процесом перевезень; 3) комерційну експлуатацію — відносини з вантажовідправниками /вантажоотримувачами/ вантажовласниками і пасажирами.

Слайд 3

ІСТОРІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ Першими залізницями в Україні стали Перемишль — Львів (1861) на заході й Одеса — Балта (1865) на півдні країни. Вже з 1868 р. будувалися багато залізниць.

Слайд 4

ІСТОРІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ До кінця XIX ст. залізнична мережа України в основному сформувалася.

Слайд 5

ІСТОРІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ До кінця XIX ст. залізнична мережа України в основному сформувалася. Щільність залізничних шляхів сполучення в Україні становить 38 км на 1 тис. км, у Франції, наприклад, 65 км на 1 тис. км (1983 р.). Мережа залізниць найщільніша на південному сході (Донбас), а також на заході країни. Загальна довжина залізничних шляхів загального користування— 22,3 тис. км, із них 9,8 тис. км, або 44 %, електрифіковано, 8,0 тис. км, або 36 %, є дво- і багатоколійними.

Слайд 6

Слайд 7

Залізничний транспорт — перевезення пасажирів і вантажів в колісних екіпажах, що рухаються залізницею. Залізничний транспорт є частиною логістичних ланцюгів, які сприяють міжнародній торгівлі і економічному зростанню.