X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Парагвай"

Завантажити презентацію

"Парагвай"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: ‘’Парагвай’’ Підготувала Учениця 10-Б класу Красноармійського НВК Шевченко Елліна

Слайд 2

Прапор Герб

Слайд 3

Республіка Парагвай — країна в Південній Америці, межує на північному сході з Бразилією, півдні з Аргентиною; заході з Болівією. Площа — 406752 км². Столиця Асунсьйон. Рельєф: болотисті рівнини, розділені річкою Парагвай, на південному сході кордон проходить по річці Парана.

Слайд 4

Політика У цей час Парагвай є республікою. Офіційна назва — Республіка Парагвай. Глава держави та уряду — президент. Законодавчий орган — Національний конгрес. Адміністративно — територіальний поділ: 16 департаментів і один столичний округ. Воєнні витрати — 0,9 % ВНП. Військовослужбовців 20 200.

Слайд 5

Погода Кліматичні умови в різних його частинах досить неоднорідні . У східній частині країни клімат тропічний вологий , а на північному заході - тропічний сухою.

Слайд 6

Середні температури січня ( місцеве літо) коливаються від +27-29 С в південних районах до +22-34 C на північному заході , при цьому нерідкі дуже спекотні дні , коли стовпчик термометра піднімається до +35-43 С.

Слайд 7

Опадів випадає від 700 мм на заході Парагваю до 1500 в центрі (близько Асунсьйона ) і до 2000 мм в гористих східних районах .

Слайд 8

Економіка

Слайд 9