X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Нідерланди"

Завантажити презентацію

"Нідерланди"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

in

Слайд 2

Нідерланди (дамба на річці Амстел) Нідерланди - прекрасна квітка Північної Європи, чудова країна тюльпанів і вітряків. Ця невелика країна схожа на вишукану музичну шкатулку, яка зачаровує кожного, хто приїжджає з нею познайомитися. Завдяки працьовитості, дбайливого ставлення до природи і своїм досягненням, жителі Нідерландів примудрилися перетворити своє маленьке королівство в неймовірно красивий край. Про Нідерланди сказано багато захоплюючих слів - і повторювати їх не має сенсу, краще один раз приїхати сюди ... для того, щоб неодноразово повертатися знову і знову!

Слайд 3

Нідерланди, офіційно Королівство Нідерландів - країна на заході Європи на березі Північного моря. Столиця – Амстердам Офіційна мова – нідерландська Президент – Віллем – Олександр(з 2013 року),до цього була його бабуся- королева Беатрікс. Форма державного устрою – конституційна монархія. Валюта – євро Королівство Нідерландів складається з 12 провінцій. За конституцією головне місто країни —Амстердам, проте парламент, уряд країни та посольства містяться в Гаазі.

Слайд 4

Девіз країни: Je Maintiendrai («Я вдержу») Прапор Нідерландів Герб Нідерландів

Слайд 5

Амстердам Амстердам — культурний центр світового рівня. Тут працюють музеї світового значення, провідні національні установи виконавських мистецтв (театр, опера, класична музика), численні заклади сучасної маскультури і дозвілля— кінотеатри, нічні клуби тощо.