X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Нідерланди"

Завантажити презентацію

"Нідерланди"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

in

Слайд 2

Нідерланди (дамба на річці Амстел) Нідерланди - прекрасна квітка Північної Європи, чудова країна тюльпанів і вітряків. Ця невелика країна схожа на вишукану музичну шкатулку, яка зачаровує кожного, хто приїжджає з нею познайомитися. Завдяки працьовитості, дбайливого ставлення до природи і своїм досягненням, жителі Нідерландів примудрилися перетворити своє маленьке королівство в неймовірно красивий край. Про Нідерланди сказано багато захоплюючих слів - і повторювати їх не має сенсу, краще один раз приїхати сюди ... для того, щоб неодноразово повертатися знову і знову!

Слайд 3

Нідерланди, офіційно Королівство Нідерландів - країна на заході Європи на березі Північного моря. Столиця – Амстердам Офіційна мова – нідерландська Президент – Віллем – Олександр(з 2013 року),до цього була його бабуся- королева Беатрікс. Форма державного устрою – конституційна монархія. Валюта – євро Королівство Нідерландів складається з 12 провінцій. За конституцією головне місто країни —Амстердам, проте парламент, уряд країни та посольства містяться в Гаазі.

Слайд 4

Девіз країни: Je Maintiendrai («Я вдержу») Прапор Нідерландів Герб Нідерландів

Слайд 5

Амстердам Амстердам — культурний центр світового рівня. Тут працюють музеї світового значення, провідні національні установи виконавських мистецтв (театр, опера, класична музика), численні заклади сучасної маскультури і дозвілля— кінотеатри, нічні клуби тощо.

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Амстердам - країна велосипедів. В країні проживає 16 млн людей, а велосипедів тут аж 20 млн.На велосипедах їздять всі: діти, дорослі, жінки і чоловіки похилого віку.

Слайд 9

Гаага Гаага - резиденція уряду, парламенту і королівського двору, третє за величиною й одне із найстаріших міст країни. Це місто чиновників та дипломатів. Тут розміщений Палац світу, в якому працює Міжнародний суд ООН. Навколо стародавнього замку Бінненхоф (1248), у якому зараз засідає парламент країни - Генеральні штати, розкинувся історичний центр міста. Однією із визначних пам'яток міста є парк Мадуродам, своєрідний музей під відкритим небом, у якому в масштабі 1:25 зображено практично всю країну і всі її пам'ятки, причому всі ці мистецько виконані макети діючі. Також цікавий ультрасучасний квартал Резиденція, над створенням якого працювали кращі архітектори світу. Безліч туристів приваблює побудована на кошти Наполеона Бонапарта Валлонська церква, будинок-музей Спінози, унікальний музей цукерок і карамелі Гаагше Хофье, міжнародний музей преси, поштовий музей і музей костюма, а також Акваріум і Морський центр, в якому по дні океану прокладено підводний тунель.

Слайд 10

Слайд 11

Зандам Зандам - стара добра Голландія під відкритим небом. Тут тобі і виставка голландських млинів, дерев'яних черевиків, зелених дерев'яних будинків  У Зандамі, що розміщений за 20 км від Амстердама, варто відвідати будиночок Петра I і архітектурний музей під відкритим небом "Зандам у XVII ст.", де розташовані акуратні зелені будиночки, старовинний млин, олійниця, лісопилка. Ці споруди зберігають пам'ять про сучасників Петра, проте всі вони все ще працюють. Хоча Зандам чудово зберігає дух старовини, але він залишається тим містом, яке крокує у ногу з часом: тут зародилася рейв-культура, тут відкрився перший в Нідерландах McDonalds. Цікавою пам'яткою міста став «старовинний» хмарочос Inntel hotel: 12-поверхова будівля, яка складається з безлічі дерев'яних будиночків зеленого кольору, найхарактерніших будівель цього регіону. Він дуже вдало вписується в навколишній квартал одноповерхових зелених житлових будинків.

Слайд 12

Слайд 13

Алкмар Північніше Зандама розміщений знаменитий Алкмар ("оточений водою") - єдине місто у світі, де до наших днів збереглися середньовічні сирні ярмарки і навіть гільдія "носіїв сирів". Цікаві вузькі середньовічні вулички, численні міські канали, собор св. Лаврентія і готична Ратуша. Тут працюють: музей сиру, музейний комплекс Цаанс Шанс, Національний музей пива в будинку старої броварні. Голландія по праву вважається країною сиру. Алкмар відомий традиційним сирним виробництвом, передусім сортів Гауда та Едам, і щорічними ярмарками сирів. Щоп'ятниці з середини квітня до середини вересня тисячі туристів юрмляться на площі перед будівлею Палати мір і ваг, щоб уздріти на власні очі знаменитий сирний ринок. Цікавою є організація цього «сирного дійства».

Слайд 14

Слайд 15

Роттердам Роттердам, найбільший порт Європи та друге за величиною місто країни, лежить на одному з північних рукавів великої дельти Рейна - р. Лек. Старе місто було практично повністю зруйноване під час Другої Світової війни, тому старих пам'яток майже не збереглося, але зате відновлений сучасний Роттердам вражає гостей сміливими архітектурними рішеннями та діловою активністю. Найбільш збереженою частиною міста є район Делфтського порту – Делфтсхавен, район насичений вузенькими вулицями, каналами, старовинними будівлями і вітряками. Тут розташований і перший "хмарочос" в Європі - Хет Вітте Хейс (45 м., 1898 р.). Територія старого порту щільно оточена новими забудовами. У центрі міста, біля Морського музею принца Хендріка, висітітся бронзовий пам'ятник "Крик" ( "Спустошений місто"), неподалік розташовані Історичний музей в палаці XVII ст., Будівля Кунстхал (виставки художніх робіт XIX - XX ст .) та будівлю у вигляді башти з маяком - знаменитий музей Боймана ван Бенінг з кращою в Голландії колекцією фламандських майстрів XV - XVI ст. Над містом височить громада телевежі Еуромаст (1960 р., 185 м.), на вершині якої розташований оглядовий майданчик, з якого відкривається велична панорама міста і величезного порту. У кварталі Кралінген розташований прекрасний Ботанічний сад, а вийшовши в район ділового центру, можна помилуватися сучасними висотними будівлями банків і офісів, багато з яких лише на декілька метрів нижче, ніж Еуромаст.  

Слайд 16

Слайд 17

Делфт Старовинне місто Делфт (1246 р.) - батьківщина знаменитої біло-блакитної порцеляни, що славиться у всьому світі. Також поряд із фабрикою тут можна помилуватися ренесансною Ратушею, монастирем Св. Агати , церквою з "падаючої дзвіницею" , а також Національним музеєм Ламберта ван Мертен. Кажуть, що Ринкова площа Делфта, з 109-метрової дзвіницею Ньве-Керк - найкрасивіша у країні. Делфтський технічний університет є найбільшим і найвідомішим технічним університетом в Нідерландах. Він був заснований як академія цивільної інженерії в 1842 році королем Вільямом ІІ. Сьогодні там навчається близько 16 000 студентів і працює понад 2000 науковців

Слайд 18

Слайд 19

Кейкенхоф Правду кажуть,що Нідерланди – країна квітів,а особливо тюльпанів. Сади Кейкенхоф знаходяться в маленькому голландському містечку Лісcе, розташованому між Амстердамом і Гаагою. Це найчудовіший і найбільший у світі квітковий парк. На його території розмістилася виставка, що поєднує елементи традиційного і сучасного ландшафтного садівництва, де представлено безліч приголомшуюче красивооформлених квітів різноманітних забарвлень. Квітів у саду близько 8 мільйонів – тюльпанів, білих і жовтих нарцисів, дзвіночків, гіацинтів, крокусів, лілій, амарилісів та всюди вони рясніють своїми яскравими фарбами. Сади Кейкенхоф - це незабутнє фантастичне враження для людей різного віку і чудове видовище для фотографів, а також щорічний веснянийподарунок, який Нідерланди підносять усьому світу.  

Слайд 20

Слайд 21

Хоге-Велюве Національний парк Хоге-Велюве – один з найстаріших і найбільших національний парк Нідерландів, що займає територію розміром 5500 гектарів. Ландшафт парку являє собою поєднання лісистої місцевості, порослих вересом степів, озер і сипучих пісків. Разом з музеєм Креллер-Меллер і скульптурним садом, національний парк утворює унікальну комбінацію природи, мистецтва і архітектури. У парку Хоге-Велюве відвідувачі можуть годинами бродити втиші і спокої або скористатися безкоштовним велосипедом, щоб було зручніше і швидше охопити всі його унікальні місця.

Слайд 22

Слайд 23

60 фактів про Нідерланди: 1. Голландці славляться відмінним здоров'ям. Практично усі одягаються дуже легко навіть взимку, в - 3 градуси шапок не носить ніхто, навіть маленькі діти. 2. Велика частина Голландії знаходиться нижче рівня моря. Найнижча точка складає 6.7 метрів нижче рівня моря. 3. Велосипед - найпопулярніший засіб пересування в країні, їх тут близько 16 мільйонів. Він є у кожного жителя країни. У Амстердамі кількість велосипедів перевищує кількість жителів міста. 4. Велосипеди часто крадуть, особливо в Амстердамі. Тому частенько замок для велосипеда коштує удвічі дорожче за сам велосипед. 5. Голландці не їдять гарячих обідів. Вони цілком обходяться парою сендвічів з сиром або арахісовою олією. 6. Майже усі голландці добре володіють англійськими. Фільми по центральних і кабельних каналах, а також в кінотеатрах показують на оригінальній мові з субтитрами. Окрім англійського, багато голландців знають німецький і французький - мови країн-сусідів. 7. Усупереч поширеній думці, голландці зовсім не великі любителі травички, в основному, це забава туристів. Проте голландський уряд намагається боротися із вживанням трави і з 2012 року, в одному з міст, ввели пілотну програму, де травичку в кофешопе може придбати тільки місцевий житель. 8. У Голландії дозволяється вирощувати будинки до 5 кущів конопель для особистого споживання. 9. Квіти в Голландії дуже дешеві і прекрасної якості. Свіжий букет з 50 тюльпанів можна купити всього за 5 євро (близько 200 рублів). 10. Голландія експортує 2/3 світові об'єми живих рослин, кольорів і коренів. Сільськогосподарський сектор Голландії займає 3 місце у світі по прибутку після США і Франції. 11. Проституція в Голландії легалізована, і представники цієї прадавньої професії зобов'язані платити податки нарівні з іншими громадянами. 12. Голландці є найвищою нацією у світі. Середній зріст в Голландії складає 182 сантиметри. 13. Місцеві жителі не закривають штор, і ви завжди можете бачити, що відбувається в їх будинках. 14. Люди в країні живуть за правилами, і ні за яких обставин їх не порушують. Навіть якщо автобус все ще коштує, але двері вже закриті - вам навряд чи вдасться потрапити всередину. 15. Голландці - дуже спортивна нація. Дуже багато хто бігає або займається велоспортом практично круглий рік.

Слайд 24

16. У школі і університеті використовується 10-бальна шкала оцінок, замість звичної нам 5-бальною. 10, проте, отримати практично неможливо, тому 9 є еквівалентом нашої п'ятірки. 17. Погода в Голландії дуже дощовита, вітряна і дуже мінлива. Тому розмови про погоду - є однією з улюблених тем для бесід місцевих жителів. 18. Майже усі магазини (окрім деяких продуктових) в Голландії працюють до 6 вечора. Один раз в тиждень, проте, в так званий вечір покупок (koopavond) магазини закриваються в 9 вечора і у вас є шанс купити усе, що треба. 19. Окрім податків додому і землю, голландці щорічно платять податок на підтримку і будівництво систем проти повені. 20. Найвища точка в країні, яку голландці називають "горою", складає всього 323 метри. 21. У Голландії найвища щільність музеїв. На країну з 16 мільйонами жителів доводиться близько 1000 музеїв. 22. Щільність населення Голландії також є найвищою в Європі - 391 людина на квадратний кілометр. 23. Голландці живуть за розкладом. Навіть близькі родичі планують зустрічі заздалегідь - за декілька тижнів, а іноді і місяців. Якщо ви виявилися поблизу і вирішили на півгодинки "заскочити" до голландської подруги, вам це навряд чи вдасться, оскільки швидше за все її день вже був розпланований задовго до цього. 24. Одним з місцевих ласощів є оселедець. Її можна купити прямо на вулиці - в одному із спеціальних кіосків. Місцеві жителі їдять оселедця, щедро посипавши луком і тримаючи за хвостик, або як гамбургер - у білій булочці. 25. Другими голландськими ласощами є картопля фрі з майонезом (Vlaamse fries). Для багатьох голландців - це також може бути повсякденним обідом. 26. Голландія - один з найбільших виробників пива у світі. Тут народилися такі бренди як Heineken, Amstel і Grolsch. Heineken є 3-м за величиною виробником пива у світі. Проте всупереч тому, голландське пиво не дуже відмітно на смак. Краще пиво варять в Німеччині, Чехії і Бельгії. 27. Голландська горілка називається Jenever і за смаком - це щось середнє між кальвадосом, шнапсом і дешевим віскі. 28. Голландці дуже прямолінійні. Вони навряд чи будуть церемонитися і ходити навкруги, і швидше за все, висловлять вам усе як є. 29. Голландці дуже неформальні в спілкуванні. На діловій зустрічі, наприклад, директор запросто може запропонувати зробити усій каві. 30. Якщо ви не вийшли на роботу, позначившись хворим, до вас можуть прислати лікаря для того, щоб перевірити, чи дійсно ви хворі.