X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Материки і океани

Завантажити презентацію

Материки і океани

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема уроку: Підсумковий урок «Мандрівка по материках та океанах»

Слайд 2

Мета: продовжувати формувати в учнів уявлення про особливості материків; учити встановлювати причинно-наслідкові зв’язки; удосконалювати вміння працювати з різними засобами інформації, розвивати інтерес до предмета, уяву учнів, життєві навички пов’язані з роботою в команді, навички роботи з додатковою літературою; розширювати кругозір учнів; Виховувати в дітей повагу, відповідальність і небайдужість до всього, що діється навколо; виховувати свідоме ставлення до навчання, культуру поведінки.

Слайд 3

РОЗКАЖИ – І Я ЗАБУДУ ПОКАЖИ – І Я ЗГАДАЮ А ПОГРАЙ – ЗАПАМ’ЯТАЮ ДЕВІЗ УРОКУ

Слайд 4

Вулкан на Апенінському півострові? В якому морі ловлять рибу жителі трьох частин світу? Де винайшли арабські цифри? Піца – це страва запечена з сиром, зеленню, ковбасою, овочами, помідорами. Звідки вона прийшла до нас? Де жили вікінги? Найбільші гори Європи? Велика за площею й різноманітна за природними умовами держава. Новий рік тут можна зустріти декілька разів? Найвищі гори світу? Яка протока розділяє Євразію та Пн.Америку? Крайня пд. точка Євразії. І «Експрес»

Слайд 5

Яка річка найстрашніша? Найбільша річка Євразії, яка не впадає у Світовий океан? Символ Парижу? Найвищий вулкан Євразії? Найбільша частина світу? У якій країні бере початок річка Дніпро? Найбільше озеро за площею водної поверхні? Яка наукова назва жовтої раси? В яких горах розміщена найвища точка Євразії г. Монблан? Крайня пн. точка Євразії?