X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ісландія

Завантажити презентацію

Ісландія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ісландія

Слайд 2

Ісла ндія (ісл. Ísland [islant]) — європейська острівна держава, що розташована у північній частині Атлантичного океану на Серединно-Атлантичному хребті.

Слайд 3

Прапор Герб

Слайд 4

Заселення Згідно з Книгою про заселення Ісландії, заселення острова почалося 874 року, коли норвезький ватажок Інґольф Арнарсон став першим постійним норвезьким поселенцем на острові. Інші відвідували острів раніше і мешкали на ньому впродовж зими. В наступні століття острів заселяли люди норвезького та ґельського походження.

Слайд 5

Інґольф Арнарсон, перший поселенець в Ісландії

Слайд 6

Вона налічує близько 320 тис. населення і має загальну площу 103 000 км². Столиця і найбільше місто — Рейк'явік, де з прилеглими районами у південно-західному регіоні країни проживає близько двох третин населення країни.

Слайд 7

Альтинґ — парламент Ісландії, розташований у Рейк'явіку Стйорнаррадід (Stjórnarráðið) — місце засідань уряду Ісландії

Слайд 8

Ісландія є технологічно розвиненою країною. Згідно з Freedom of the Press в Ісландії медіа є найбільш вільними у світі. Ісландська культура базується на основі норвезької спадщини. Більшість ісландців є вихідцями з Норвегії (зокрема з Західної Норвегії) та нащадками ґельських поселенців. Ісландська, північногерманська мова, є близькою до фарерської та до деяких західнонорвезьких діалектів.

Слайд 9

Слайд 10

Дякую за перегляд

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Географія